Jak získávat přátele a působit na lidi přehled

Jak získávat přátele a působit na lidi https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/29416/mid_jak-ziskavat-pratele-a-pusobit-na-l-gaQ-29416.jpg 4 672 672

Příručka, která je po desítky let světovým bestselerem. Pomůže vám poznat a pochopit velké tajemství správného způsobu, jak jednat s lidmi. Pokud budete jednat podle rad Dala Carnegieho, stanete se oblíbenými a všude budete vítáni, budete si umět získat druhé na svou stranu a budete skutečnou vůdčí osobností, neboť budete umět zařídit, aby lidé dělali rádi to, co chcete.... celý text

Literatura naučná Osobní rozvoj a styl Psychologie a pedagogika
Vydáno: , Beta-Dobrovský

How to Win Friends and Influence People , 1936

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Jak získávat přátele a působit na lidi. Přihlašte se a napište ho.

PetraKysova
24.03.2024 5 z 5

Tak knihu som po niekoľkých mesiacoch dočítala. Trvalo mi to naozaj dlho, ale nie preto, že by bola kniha nudná ale pretože obsahovala naozaj veľmi veľa informácií a rád do medziľudských vzťahov. Niektoré som začala rovno praktikovať na niektoré rady ešte len príde čas. Ale už teraz vidím, aký veľký prínos mala kniha do mojho života. Či už súkromného alebo pracovného. Všetkým ľuďom knihy odporúčam

Tomk0
03.12.2023 4 z 5

Zajímavá příručka, ke konci se rady hodně opakují a točí kolem jednoho vzorce.
Pokusím se využít některých rad v praxi. 71%

ziriant
17.09.2023 5 z 5

Velice přínosná kniha pro všechny osobnostní typy, ale oceňuji ji především já jakožto introvert. Poznatky se velmi hodí do běžné mezilidské komunikace, ale využívám je i v rámci práce (pedagog) při jednání s kolegy nebo studenty. Zatím jsem aplikovala opravdu jen zlomek rad, jelikož zvyk je železná košile a pod tlakem se mi na ně hůře pamatuje, ale již pozoruji změny. A plánuju v rozvoji pokračovat. Jistě jsem nečetla naposledy. Velmi se mi líbí systematické a zároveň praktické pojetí v přátelském (nikoli manipulativním) duchu a nadčasovost.

19 knih, díky kterým už budete vědět skoro o všem

22.03.2017

Kniha Jak získávat přátele a působit na lidi v seznamech

v Právě čtených98x
v Přečtených1 138x