mailo-s mailo-s komentáře u knih

Chraň nás od zlého Chraň nás od zlého Lisa Collier Cool

Pokud si připustíte že je aspoň špetka pravdy na tom co se v knize píše , tak je to vskutku DĚSIVÉ ČTENÍ.
Pokud vás zajímá nadpřirozeno,duchové,démoni a jak se může přihodit posednutí člověka démonem,tak je tahle kniha pro vás ta pravá.
Pozor,důležité upozornění!!!
NEDOPORUČUJI číst v noci a osamotě!
NEDOPORUČUJI citlivím jedincům a těhotným ženám!

25.09.2016 5 z 5

Nekroskop Nekroskop Brian Lumley

Nekroskop mě opravdu dostal!!!!
O upírskou tématiku sem se nikdy moc nezajímal protože mi vždy přišla moc taková "báchorkovitá až pohádková" a mě to nikdy nepřišlo děsivé.
Ale Nekroskop je opravdu netradiční ve způsobu a nahlížení na Vampíry,jejich "život" i jejich podstatu.
(Už žádné pohádky o Bohu a Ďáblu.)
Kniha se čte velmi dobře a rychle,jinými slovy příběh je napínaví a akční.

02.04.2016 5 z 5

Volání netvora Volání netvora Patrick Ness

Kniha je krásná a příběh nádherný.

02.03.2016 3 z 5

Talisman Talisman Stephen King

Talisman jsem právě dočetl, nádherný příběh ,budu ho teď asi chvíli trávit.
Rozjíždí se to pomalu a pozvolna ale jakmile se začne cestovat příběh nabírá na obrátkách a když Jack potká Vlka už se nedá přestat číst.Vlk! Tady a teď!Vlk!
Postavu Vlka sem si hned zamiloval.
A pak Strhující konec.

06.06.2015 4 z 5

Oko za oko: Panenka Oko za oko: Panenka John Saul

Chvilku sem se moc neorientoval v postavách ale pak už to šlo ,konec prvního dílu byl výborný a už se těším na druhý díl potažmo na vyvrcholení celé série.Jako čtenář Stephna Kinga mohu doporučit.

26.12.2014 4 z 5

Svědectví Svědectví Stephen King

Bránolog z filmované to už je nic méně chystá se nové natáčení a mělo by jít o čtyři filmy :-)

22.11.2014 3 z 5

Dallas 63 Dallas 63 Stephen King

Jsem teprve na začátku a nemohu se od knihy odtrhnout hlavně jsem nadšený z toho že potkávám staré známe postavi z jedné nejlepších knih ,TO. Opět v nejděsivěším mistě planety ,DERRY. Tohle téma pruchodů do jiných světu a časů jsem si nebývale užil v Temné Věži a asi to nikdy neomrzý.Kniha má od začátku rychlí zpád,doufám že to vydrží až do konce na který se tak těším.

03.08.2014 5 z 5

Lunapark Lunapark Stephen King

Dojemný příběh z detektiní zápletkou,duchy a jasnovidectvím.
Spíše než vystrašen jsem byl dojat a ke konci i napnut.
Lunapark beru jako odpočinkové a výboně napsané dílko.

29.06.2014 4 z 5

Tahle kniha je slabší jak vzhledově tak obsahově. Na druhou stranu je to příjemný odpočinek mezi jeho stěžejními díly.

20.06.2014 3 z 5

Svědectví Svědectví Stephen King

Knihu jsem dočetl a až tak mně nenadchla jako v případě podobně tlusté knihy TO. Všude je Sědectví označováno jako jeden z nejepších Kinguv hororů a tak sem byl asi až moc natěšený.Příběh je roztáhlí ale to se vzhledem k záběru epidemie asi dalo čekat a děsivých momentů tam (aspon pro mně) bylo pomálu.Z postavami jsem se nakonec celkem zžil ale musim uznat ,ač nerad ,že tahle kniha mi opravdu dala zabrat,jiné kingovky čtu mnohem rychleji.
Na druhou stranu vubec nelituju času stráveného z touto knihou jsem rád že jsem si ji přečetl,kdo má rád Kinga jako já,měl by tohle dílo přečíst nudit se nebude.

27.04.2014 3 z 5

Nespavost Nespavost Stephen King

Miluju tuhle knihu byl to hodně příjemný návrat do Derry. Celý příběh je nádherný a kdo má rozečtenou temnou věž je pro něj tahle kniha klíčová protože bez téhle knihy by temná věž proste padla.
Kniha mně bavila od začátku až do strhujícího konce.,vřele doporučuji, budete se Kingovsky bavit..

27.04.2014 5 z 5

Běh o život Běh o život Richard Bachman (p)

Musím říct že tahle kniha mně nenechala v klidu dokud jsem ji nedočetl pěkné napínavé a kingovské
nenudil jsem se ani chvilku

22.07.2013 5 z 5

Vampýři Vampýři Brian Lumley

Pokračování krvavé jízdy z prvního dílu,zde se dozvíme o minulosti starych vampíru (nemrtvé věci z podzemí) a jiných.
Napětí , akce, Krev.
Živí,mrtví,nemrtví.
Milulost,přítomnost.budousnost.

15.11.2016 4 z 5

Dveře do léta Dveře do léta Robert A. Heinlein

Hezký, jednoduchý příběh. SCI-FI okořeněný Hybernací a cestováním v čase. Hlavní hrdina je velkej kladˇas kterému prostě musíte fandit.
Velmi příjemné počteníčko :-)

23.05.2016 4 z 5

Záblesk Záblesk Dean Koontz

Má druhá kniha od Koontze a opět mne dostal. Tohle je parádní kousek pro ty co mají rádi cestování v čase a jeho paradoxy. Kniha uhání svižným tempem a od poloviny ještě nabírá na rychlosti až do strhujícího konce.Kniha je napínavá ,romantická,sci-fi thrillerová a dojemná,zde naleznete snad všechno ,ale není to bezhlavý miš-maš, je to vše cílené a chytře promyšlené.

04.01.2016 4 z 5

Ústav Ústav John Saul

Poslední díl byl zdolán takže zde shrnu všech šest dílu jako jeden celek.
Příběh je dobrý a forma taky čte se to velmi pěkně je to první dílko od tohoto autora co sem přečetl a myslím si že se ještě z tímto spisovatelem setkám v nějakém dalším příběhu.
Každý díl příběhu The Blackstone Chronicles má svůj vlastní vrchol což je dobré ale v posledním dílu čekáte nějaký super vrchol či šokující odhalení kterého se mi bohužel nedostalo.Bylo to asi tím že jsem ten šokující zvrat předvídal už od konce čtvrtého dílu.
Ale i tak konec to má uspokojiví.
Pro mě bylo nejděsivější povídání o nelidských praktikách doktorů v ústavu za dob jeho největší slávy, je ovšem nutno dodat že toho povídání tam bylo jen pomálu což je škoda.
The Blackstone Chronicles stojí za přečtení a určitě se budete bavit.

18.01.2015 4 z 5

Ústav Ústav John Saul

Poslední díl byl zdolán takže zde shrnu všech šest dílu jako jeden celek.
Ale i tak konec to má uspokojiví.
The Blackstone Chronicles stojí za přečtení a určitě se budete bavit.

18.01.2015 4 z 5

Den zúčtování: Stereoskop Den zúčtování: Stereoskop John Saul

je to lepší a lepší :-)

12.01.2015 4 z 5

Ve stínu zla: Kapesníček Ve stínu zla: Kapesníček John Saul

tak příběh se vyvíjí a lidé stále umírají :-)

07.01.2015 4 z 5

Popel a dým: Dračí plamen Popel a dým: Dračí plamen John Saul

Zatím ani jeden díl nezradil super počteníčko

30.12.2014 4 z 5