locin locin komentáře u knih

Umění milovat Umění milovat Cara Bach

Začátek byl moc úspěchaný, autorka popisovala všechno dění až moc stručně. Konec tam se konečně něco trochu dělo, ale na můj vkus to bylo až moc neosobní. Některé pasáže byli opravdu až moc přehnané a šli proti srsti. Občas jsem musela i přeskakovat řádky. Na začátku Roman (hlavní pstava) mi vůbec neseděl nepříjemnej nafoukanej sebevědomej frajírek v druhé polovině jednoduše kopie Christiana Greye.

19.11.2014 2 z 5

Musela jsem zemřít Musela jsem zemřít Anita Moorjani

Tak tohle nebyl můj šálek kávy :)

27.10.2014 1 z 5

Manželská smlouva Manželská smlouva Jennifer Probst

Konečně se mi po dlouhé době podařilo vypnout. Nehledala jsem žádný složitý příběh, ale knihu u které zapomenu na práci a odpočinu si. A přesně tohle jsem našla.

14.10.2014 5 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Jen mě mrzí že tam nebylo více vtipných scének pomateného Zlatoslava Lockharta. Jinak kniha za mě super.

10.09.2014 5 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Co mi na této knize mrzí je to, že děj opět končí, potkali se, vezmou se a zůstanou spolu až do smrti. Ale co třeba příběh o jejich společném životě? Ne jen jak probíhlala jejich cesta ke společnému životu, ale i jejich společný život. Rodina, děti,... Jinak celkový námět knihy mi opravdu zaujal. :)

28.08.2014 5 z 5

Manžel na objednávku Manžel na objednávku Catherine McKenzie

Zapeklitá zápletka, moc mě oslovil autorčin styl psaní. Kniha měla spád a nabídla něco trochu netradičního.
Poklidné manželství a nebo láska? Oboje je důležité, ale co když si osoba, které se to nejvíc týká myslí, že tyto dvě věci nelze sloučit? Možná předvídatelný konec, ale mě se přesto kniha moc líbila.
Proto se přece romány čtou ne, protože většinou vždy končí happy endem. :)

23.08.2014 5 z 5

Strážný anděl Strážný anděl Julie Garwood

První díl pro mě byl působivější. Autorka na něj nezapomíná a pár vět o předešlém páru/ději tam zanechá. Romantika protkaná záhadami, tajemstvím okořeněná špetkou lží :) A děj je vytvořen. Zkusím další díl této ságy a nechám se překvapit.

21.08.2014 3 z 5

Zátiší Zátiší Louise Penny

Yvette Nicholsová - chápu v každé knize musí být nějaká osoba která děj trochu popíchne, ale mít knihu v tištěné podobě beru zmizík a úryvky s touto osobou zakrývám. Lehce mi narušovala jinak plynulý děj.
Příběh samotný byl příjemný. Nečekaná vražda v jinak poklidné malé vesničce. Vraha jsem tedy vůbec neodhadla o to víc to bylo zajímavější :)

18.08.2014 3 z 5

Božský cizinec Božský cizinec Christina Lauren

Mám ráda knihy kde mě děj tak vtáhne že nevnímám okolí a prostě musim knihu dočíst jinak se nedokážu odtrhnout. I přesto že děj byl velmi jednoduchý a celkem předvídatelný a samozřejmě chlapy dokonalý :D Mi kniha můj záměr splnila. Chválím :)

17.07.2014 5 z 5

Carolina Carolina Hana Marie Körnerová (p)

U této knihy se mi emoce střídaly jak na houpačce smutek, pláč, smích, překvapení. Je to až neuvěřitelný kam je mužská síla a momentální vztek schopný zajít a čeho je člověk schopný, když má sílu nad druhým. Bohužel tohle už dávno nezůstalo jen v románech. Výhody knihy je že to vždy skončí happy endem. :)
Opět jedna z moc hezkých knih. :)

09.07.2014 5 z 5

Pýcha a předsudek Pýcha a předsudek Jane Austen

Četla jsem knihu i viděla film. A musim říct že neni nad knihu a vlastní představivost. Člověk si může postavy představit podle sebe a fantazie jede na plné obrátky :) Tahle kniha nemá chybu. ;)

24.06.2014 5 z 5

Doktorka Kateřina - Riskantní zásah Doktorka Kateřina - Riskantní zásah Nicole Amrein

Příběhy z lékařského prostředí se mi od této spisovatelky velmi líbí. Jen mi mrzí že je těchto příběhů tak málo. Ráda bych si přečetla další knihy o doktorce Kateřině

09.06.2014 5 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Hodně silný, emotivní zážitek.

01.06.2014 5 z 5

Seznam skandálních snů Seznam skandálních snů Sarah MacLean

Skvělé počtění. Nedoporučuji číst když jdete druhý den do práce. Začetla jsem se tak, že sem nemohla přestat. Naprosto úchvatný příběh. Neustále se něco dělo, příběh měl spád, prostě vše co má správný román mít :)

15.05.2014 5 z 5

Zakázaná přitažlivost Zakázaná přitažlivost Kateřina Petrusová

Pokračování Bavettových super. Děj s neustálými zvraty a nečekanými událostmi, nenechal člověka na pochybách, že tohle je opět jedno z povedených děl. Příběh vtáhl a nepustil.
Co mam nejraději na knihách od Kateřiny Petrusové a zrovna u této knihy je to ukázkový případ, jde rovnou k věci. Neni tam žádný sáhodlouhý úvod ve kterém se člověk ztrácí a hlavně ve většině případech je nezáživný. Zrovna u tohoto díla se příběh rozjíždí už na úvodu a jede až do konce. Moc se mi kniha líbila už se těším na další knihu od této spisovatelky. :o)

12.05.2014 5 z 5

Doktorka Kateřina: Svérázný pacient Doktorka Kateřina: Svérázný pacient Nicole Amrein

Opět sem trochu bojovala s přímou/nepřímou řečí. Trochu mi to kazí dojem na knize, ale jinak mám Doktorka Kateřinu a její příběhy z nemocničního prostředí opravdu moc ráda. Konečně trochu změna v tématu. :)

02.05.2014 4 z 5

S tebou už nikdy S tebou už nikdy Alexandra Potter

První kniha kterou jsem od této autorky četla. Konec byl jedna velká romantika ve skutečnosti se toto bohužel neděje, láska až na věky asi by to dopadlo jako v té knize už bychom se ho nikdy nezbavili a lez by nám na nervy :). Zkusim ale ještě nějakou další knihu podle anotací byla tato jedna ze slabších.

24.04.2014 4 z 5

Ostružinové víno Ostružinové víno Joanne Harris

Po dlouhé době zase trochu jiný žánr s vcelku dobrým příběhem. Někdy by něco z toho přišlo zdlouhavě, ale líbilo se mi prolínání současného života s dětstvím. Byl to rozhodně rozdíl než čokoláda, která mě tolik nezaujala možná to bylo filmem.

18.04.2014 3 z 5

Zakletá země Zakletá země Nora Roberts

Spojení známé romance od Robertsové s nadpřirozenem mi tentokrát opravdu nesedlo. Děj mě nedokázal vtáhnout a bylo pro mě dost těžké knihu dočíst. Nevím jestli dočtu i poslední díl teto trilogie.

03.04.2014 3 z 5

Stíny minulosti Stíny minulosti Linda S. Howington

Kombinace romantiky s detektivkou. Prostě super :)

24.03.2014 4 z 5