Doktorka Kateřina: Svérázný pacient

Doktorka Kateřina: Svérázný pacient https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/38373/doktorka-katerina-sverazny-pacient-38373.jpg 3 11 3

Život těžce nemocného pacienta visí na vlásku a každou další minutou šance na přežití klesá. Doktorka Kateřina přispěchá na sál a strne úžasem: pacientem je její otec! Úspěšná operace představuje jen první krok k uzdravení. Jak ovšem udržet na lůžku někoho, kdo je jako doktor zvyklý, že ostatní naopak poslouchají jeho rady, a kdo za sebe navíc nemá zástup ve vlastní ordinaci?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Alpress

Dr. Katja König - Schöner Schein , 2007

Evka27
24.10.2022 2 z 5

Navzdory tomu, že mám ráda knihy z lékařského prostředí, se mi to moc nelíbilo, bylo to takové těžce nudné.

ANATS
22.03.2015 4 z 5

Knížka se mě moc hezky četla...děj není komplikovaný, postavy jsou dobře popsány..nic složitého. Rychle jsem se vžila do děje,přečteno za dva dny...příběhy z nemocničního prostředí mám ráda.

locin
02.05.2014 4 z 5

Opět sem trochu bojovala s přímou/nepřímou řečí. Trochu mi to kazí dojem na knize, ale jinak mám Doktorka Kateřinu a její příběhy z nemocničního prostředí opravdu moc ráda. Konečně trochu změna v tématu. :)

Nicole Amrein
švýcarská, 1970