locin locin komentáře u knih

Nepřítel mého nepřítele Nepřítel mého nepřítele Kateřina Petrusová

už mám zamluvený další díl. Kniha byla prostě skvělá. Je sice pravda že konec příběhu byl zbytečně protáhnut něco mi na tom konci prostě chybělo. Abych byla upřímná první díl byl přece jen o trochu lepší, ale i tak příjemné počtení. Už se těšim na pokračovaní. :)

06.03.2014 4 z 5

Vždyť je to hračka Vždyť je to hračka Agatha Christie

Pro mě vrah byl tedy velkým překvapením podezřívala jsem ženu, ale opět to byl někdo jiný než jsem předpokládala. Prostě detektivky od Agathy - perfektní.

28.02.2014 4 z 5

Merde! Rok v Paříži Merde! Rok v Paříži Stephen Clarke

Podle mě knížka o hovně. :D Byla jsem zvědavá jaká kniha bude měla dobré hodnocení a tak jsem ji v knihovně vyhledala a půjčila. Bohužel to pro mě bylo zklamáním. Nevím jestli je to tím že jsem v Paříži nikdy nebyla, ale děj mi vůbec nedokázal vtáhnout. Knihy nerada odkládám nepřečtené, ale tuhle jsem nějak nezvládla. Možná jsem měla být trpělivější a vydržet ještě kousek dál. Třeba ji ještě dám šanci jindy. :)

06.02.2014

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Tato spisovatelka je moje krevní skupina. Příběh mě chytil a nepustil. Naprosto povený děj ať je jakkoli neskutečný. :) Rozhodně si ji ještě přečtu.

30.01.2014 5 z 5

Past na dobrodruha Past na dobrodruha Nora Roberts

Jelikož jsem předešlé díly četla ještě před tím než jsem si přečetla díl první tak jsem mnoho věcí veděla už dopředu. Každá kniha je něčím zajímavá a originální. Překonání děsivého dětství a život ke kterému se odhodlali je opravdu obdivuhodný. Skvělá edice.

25.01.2014 4 z 5

Asi opravdu ocením až budu mít děti. Spíš mi to ale připadlo jako taková příručka na to co nás všechny čeká. :o)

23.01.2014 2 z 5

Líbáš jako ďábel Líbáš jako ďábel Marie Poledňáková

Film i kniha rozhodně na jedničku. Mam ráda komedie od Poledňákové nepostrádají vtip a postavy umí barvitě popsat. Rozhodně žádná nuda. První jsem viděla film a teď po přečtění knihy jsem konečně úplně doplnila některé věci které mi unikali. Prostě Úžásný :o)

17.01.2014 5 z 5

Pozlacená klec Pozlacená klec Hana Marie Körnerová (p)

Toto je třetí kniha od této autorky. A určitě budu v jejích dílech pokračovat. Způsob jakým popisu dané děje mě opravdu zaujal. Příběhy mají spád, povedené zápletky a naprosto úžasný zakončení. Rozhodně doporučuji kdo tuto autorku má rád toto přečíst a kdo ji nezná tak zkuste třeba vás taky čapne a nepustí. :)

13.01.2014 5 z 5

V kůži supermodelky V kůži supermodelky Meg Cabot

Když jsem knihu začala číst zjistila jsem, že je to na pokračování. Pokračovat se mi nechce kniha mi přišla spíše pro pubertální věk, který už mám nějaký ten pátek za sebou. Neni to co jsem čekala, ale z nedokončeného konce a zvědavosti po reakci. Si ji chtě nechtě budu muset někde půjčit a zjistit jak to dopadlo. :)

11.01.2014 4 z 5

Andělská tvář 2 Andělská tvář 2 Hana Marie Körnerová (p)

Nevím který z obou dílů se mi líbil víc, ale oba byli skvělé. Děj plných zvratů, ztrát, znovu nalezení a hlavně lásky. Skvělý příběh. :o)

06.01.2014 5 z 5

S hlavou v oblacích (pejru) S hlavou v oblacích (pejru) Kateřina Petrusová

Přečtena jedním dechem. Toto je první kniha od této spisovatelky a velmi se mi líbil její styl a způsob vyjadřování. Sice mi u některých pasáží chybněl trošku víc rozepsaný děj, ale stejně hodnotim na výbornou.

05.01.2014 5 z 5

Bitva o Hex Hall Bitva o Hex Hall Rachel Hawkins

Závěrečné rozuzlení kouzelné trilogie. Obětování života pro druhého, kterého miluješ. Nad vodou podrží přátelství a při životě láska rodičů a možná i přítele?? Líbí se mi ráz, kterým spisovatelka psala. Doufám že si od ní ještě něco přečtu. :)

03.01.2014 4 z 5

Démon z Hex Hall Démon z Hex Hall Rachel Hawkins

Musím říct, že i druhý díl mě opravdu zaujal a doslova jsem ho přečetla jedním dechem. Už se nemůžu dočkat až bude konečné rozuzlení. Děj se neustále vydává úplně jiným směrem než bych očekávala. Opravdu chytlavá kniha, doporučuji :)

30.12.2013 4 z 5

Čarodějnice z Hex Hall Čarodějnice z Hex Hall Rachel Hawkins

Po dlouhý době zase trochu změna v žánru. Musím říct, že mě příběh vtáhl. Děj byl napínavý a každou chvíli se měnila moje představa o konci. Určitě budu pokračovat dál.

28.12.2013 4 z 5

Andělská tvář 1 Andělská tvář 1 Hana Marie Körnerová (p)

První jsem viděla film, až po dlouhé době jsem zjistila že je i kniha a to hned 2 díly. A tak jsem si ji hned vypůjčila. Musim říct, že mě mile překvapila. Film je s knihou velmi podobný a to se dá říct málo kdy, vždy se mi více líbila kniha, ale tady je vyjímka. Opravdu povedené dílo už se těším na druhý díl :)

27.12.2013 5 z 5

Čokoláda Čokoláda Joanne Harris

Jedna z mála knížek, kdy jsem napřed viděla film a potom knihu. Vždy se mi víc líbila kniha, ale tentokrát musím názor změnit film mě zaujal víc. Asi to bude tím, že jsem ho viděla několikrát a věděla jsem co kdy bude a v knize jsem to co se mi nejvíce líbilo nenašla. Ale určitě si o této spisovatelky ještě něco půjčím :)

15.12.2013 3 z 5

Bouřlivý příliv Bouřlivý příliv Nora Roberts

Zatím mě tenhle díl zaujal úplně nejvíc mě rychlý spád a líbilo se mi jednání hlavní hrdinky s chlapama to ani jinak nejde :D příjemné čtení :)

16.11.2013 5 z 5

Srdce oceánu Srdce oceánu Nora Roberts

Příběh z irského okolí kde se normální život prolíná s nadpřirozeným a samozřejmě se neobejde bez komplikované, ale bezhlavě vztahující lásky. Jednoduše Nora Robertsová :)

26.10.2013 4 z 5

Paraguay deníček malé cestovatelky / Paraguay el diario de una pegueňa viajera Paraguay deníček malé cestovatelky / Paraguay el diario de una pegueňa viajera Michaela Surá

Český příběh příliš jednoduchý jednoduše očima malé holčičky zajímavé byli úryvky od jejího otce byli poučné. Španělština na mě byla zase obtížnější než jakou zatím zvládam. Jednoduše deníček 11 dívky.

22.10.2013 2 z 5

Návrat do Itálie Návrat do Itálie Anne Kristine Stuart

Tato publikace se mi velmi líbila. Děj mi zaujal, byl napínavý a měl chytlavý příběh, knihu jsem přečetla skoro jedním dechem.

20.10.2013 5 z 5