locin locin komentáře u knih

Jinak to nešlo, ke konci prostě pár slz ukáplo.

15.06.2015 5 z 5

Návrat do kouzelného domu Návrat do kouzelného domu Jude Deveraux (p)

Nápad pokusit se změnit minulost v daleké historii a tím možná zlepšit nepříjemnou současnost byl opravdu geniální a poutavý.

10.06.2015 5 z 5

Levhart Levhart Jo Nesbø

Kniha mi trvala nějak déle než jsem očekávála uprostřed jsem se poněkud zasekla a číst sem zase začala až po nějaké době. Vůbec netuším proč k tomu došlo jelikož Jo Nesbo umí velmi slušné popsat napínavé chvilky.
Napřídklad v části s lavinou jsem zjistila, že ve chvíli kdy Harry Hole ztrácel dostatek kyslíku a nemohl popadnout dech, že se cítím naprosto stejně, jelikož jsem zadržovala dech. Klobouk dolů před jeho detailním vyprávěním umí velmi dobře zaujmout.

29.05.2015 5 z 5

Galantní dobrodružství Galantní dobrodružství Barbara Cartland

Odpočinková kniha na zpříjemnění nedělního odpoledne :)

18.05.2015 5 z 5

Deset polibků Deset polibků Sarah MacLean

Osobně mě tedy moc mrzí, že další knihy od této autorky již nebyli vydány jelikož její styl psaní se mi opravdu moc líbí.

15.05.2015 5 z 5

Šest let Šest let Harlan Coben

Příběh neustále udržoval člověka v napětí a velmi dobře utajoval velkou záhadu, která nutí číst/hltat stránku po stránce aby jste se konečně dostali k závěrečnému rozuzlení.
Zakončení bylo podle mě skvělé.

12.05.2015 5 z 5

Manželka, která utekla Manželka, která utekla Tess Stimson

Začátek měl pomalejší rozjezd, trvalo mi nějaký ten den než jsem se opravdu začetla, ale konec měl neuvěřitelně pohlcující spád, skvělý.

30.04.2015 4 z 5

Manželka 22 Manželka 22 Melanie Gideon

Začátek měl trochu pomalejší rozjezd, trvalo mi než jsem se do toho opravdu začetla, ale konec mě zaujal, i když jsem od začátku něco málo tušila. :)

23.04.2015 4 z 5

Paní Říma Paní Říma Kate Quinn

Román založený zčásti na historickém podkladu, zavede každého čtenáře do římských nemilosdrných událostí. Ukáže živý obraz průběhu gladiátorských her a necitelných císařských metod.

17.04.2015 4 z 5

Navěky Navěky Jude Deveraux (p)

Prolntutí současného života a snu vracející ho se do minulosti byl opravdu originální nápad. :)

09.03.2015 5 z 5

Pravá láska Pravá láska Jude Deveraux (p)

Skvělý příběh. Líbilo se mi že ho autorka postavila na skutečném městě. Možná se do Nantucketu někdy podívám, byl to opravdu úžasný popis :)

04.03.2015 5 z 5

Neodolatelný markýz Neodolatelný markýz Barbara Cartland

Konec mohl být na můj vkus trochu víc rozvinutý, konečný vývoj mezi hlavními postavami tam byl rozřešen během dvou stránek. Ale jinak se mi příběh líbil. Lehký, odpočinkový děj.

26.02.2015 4 z 5

Život jedna báseň Život jedna báseň Colleen Hoover

Naprosto pohlcující příběh. Moc se mi líbilo zpracování příběhu nenechal na chvilku na pochybách že spisovatelka ví co dělá. Rozhodně doporučuji přečíst. A mám radost i z toho že by příběh měl mít pokračování na to se už opravdu moc těšim.

19.02.2015 5 z 5

Kavárna na pláži Kavárna na pláži Lucy Diamond (p)

Kniha se mi líbila, ale nemůžu si pomoct ale tato kniha potřebuje pokračování. Konec byl dost neúplný a otevřený, vlastně si vůbec nejsem jistá jaký životní směr si vybrala.

08.02.2015 4 z 5

Neděle u bazénu Neděle u bazénu Madeleine Wickham

Musím říct že styl knihy se mi od této autorky velice zalíbil. Vážné téma velmi dobře zpracovat a příběh byl velmi poutavý.

31.01.2015 4 z 5

Kniha byla skvělá, konec byl velmi dojemný. Takhle jsem si u knihy dlouho nepoplakala. Konečný dojem z knihy však byl opravdu pěkný. Hlavně se mi líbili poslední řádky z čehož rozhodně vyplývá, A jdeme do toho znovu. :D

27.01.2015 5 z 5

Vražda Rogera Ackroyda Vražda Rogera Ackroyda Agatha Christie

Opět mě udivuje brilantně promyšlená zápletka a strastiplná cesta Hercula Poirota za skutečným vrahem. Člověk během příběhu obviní mnoho postav, ale nakonec je to stejně ta nad kterou se ani nepozastaví.
Skvělej konec naprosto to změnilo úplně všechna má očekávání.

15.01.2015 5 z 5

Pekáč buchet Pekáč buchet Kateřina Petrusová

Příběh lehce plynul, vtip prolínala realita a realitu romantika. :)

28.12.2014 4 z 5

Manželská zkouška Manželská zkouška Jennifer Probst

Skvělý zakončení série- konečný epilog od paní Conteové byl skvělý závěr :)

27.11.2014 5 z 5

Umění milovat Umění milovat Cara Bach

Začátek byl moc úspěchaný, autorka popisovala všechno dění až moc stručně. Konec tam se konečně něco trochu dělo, ale na můj vkus to bylo až moc neosobní. Některé pasáže byli opravdu až moc přehnané a šli proti srsti. Občas jsem musela i přeskakovat řádky. Na začátku Roman (hlavní pstava) mi vůbec neseděl nepříjemnej nafoukanej sebevědomej frajírek v druhé polovině jednoduše kopie Christiana Greye.

19.11.2014 2 z 5