locin locin komentáře u knih

Zámek u řeky Zámek u řeky Chloe Duval

První kniha od této autorky a musím říct, že jsem byla mile překvapená...
Několikrát se mi stalo, že jsem zalapala po dechu jakým směrem se příběh vydal či jak mě nějaká situace překvapila vystřídala ukapnutá slzička... . Musím říct, že to se mi tak často nestává... Za mě opravdu velmi příjemné prolínání současnosti s historií a velmi krásně napsaná kniha.. Moc mi sedla. Autorka má také skvělý sklon k tomu kdy ukončit kapitolu, takže vás to nutí neustále číst dál a dál :D
Doporučuji :o)

22.04.2024 5 z 5

Minutky Minutky Veronika Jonešová

Nejsem typ člověka, který vyhledává příběhy knih kvůli realitě... Ale právě mě na tom baví kolikrát i veliká nepravděpodobnost a možnost úniku od normálního světa...
Tady jsem měla pořád potřebu si zodpovědět tolik otázek, že mě příběh neustále táhl dopředu a nutil číst jednu stránku za druhou... Za mě určitě příjemné čtení i když tento díl, mi utekla nejedna slzička... Ale celkový dojem s knihy mám příjemný

01.08.2023 4 z 5

Cukrárna v Paříži Cukrárna v Paříži Julie Caplin

Knihy od této autorky se mi líbí víc a víc román popletený s cestopisem... Poznáte místa chutě a ještě si u toho přečtěte krásný příběh... Moc příjemné čtení

08.05.2023 5 z 5

Za italským snem Za italským snem Jo Thomas

Hezké nahlédnutí do místních italských tradic.

01.05.2023 4 z 5

Pekárna v Brooklynu Pekárna v Brooklynu Julie Caplin

Toto byla moje první kniha z této série. A musím říct, že toto je přesně co po celém dni člověk potřebuje... Odpojit se od negativních věcí a zahltit se cestováním a romantikou..

Autorka píše velmi hezky a čtivě a děj vás nenechá jen tak odejít... Možná předvídatelný děj, ale o to víc si chci přečíst další z nich... Protože je to jistota na pozitivní a příjemný večer :o)

15.03.2023 5 z 5

Vévodův utajený plán Vévodův utajený plán Sabrina Jeffries

Velmi čtivý příběh. Na rozluštění záhady jsem se moc těšila.. A hezky zpracováno :O)

29.12.2022 5 z 5

Jak si zamilovat Vánoce Jak si zamilovat Vánoce Karen Schaler

Začala jsem číst předvánoci, ale bylo toho toliko, že jsem dočetla až mezi svátky. A je to naprosto přesně ta kniha kterou si o Vánocích číst chcete. Moc krásně popsané trávení svátku a všechny tradice. Asi bude mou pravidelnou o Vánoce. Ne určitě bude :D

10.01.2021 5 z 5

Stíny minulosti Stíny minulosti Sandra Brown

Moc hezký příběh. Přečteno jedním dechem za jeden den. Příběh mě úplně vtáhnul a nedokázala jsem se odtrhnout. Přesně správná kniha v daný okamžik. :o)

26.11.2020 5 z 5

Skrytý plamen Skrytý plamen Sandra Brown

Po dlouhé době sednuto ke knize a teda ta mě fakt bavila. Čteno jedním dechem, autorka tedy umí chytnout a vtáhnout do děje :o)

07.05.2020 5 z 5

Za vším hledej Bridgertonovy Za vším hledej Bridgertonovy Julia Quinn

Pecka.. Moc pěkné čtení. Přečteno doslova jedním dechem :o)

10.04.2020 5 z 5

Pravá čarodějka Pravá čarodějka Nora Roberts

První polovina knihy mě nikterak nenadchla, vše bylo až moc předvídatelné. Ale poté co jsem se přehoupla do druhé poloviny, jsem nedokázala odtrhnout oči a i slzy utekli. Zase mě autorka dostala :D

21.11.2019 4 z 5

Okouzlená šamanka Okouzlená šamanka Nora Roberts

Tak nějak se mi stalo, že jsem si přečetla až ten poslední díl... A musím říct, že to nevypadá na špatnou serii, určitě zkusím i ty předešlé z nich :o)

06.10.2019 5 z 5

Miluj mě jakkoli Miluj mě jakkoli Jennifer Probst

Tahle autorka prostě umí. Ještě jsem od ní nečetla špatnou knihu. Naopak přečteno doslova jedním dechem ♥️

06.09.2019 5 z 5

Nanejvýš čtyři hodiny spánku Nanejvýš čtyři hodiny spánku Marlene Schiappa

Znovu se ke knize asi už vracet nebudu. Konec mi přišel trochu zmatečný autorka skákala z jednoho období do druhého, že jsem se chvílemi ztrácela... Asi francouzská literatura nebude úplně pro mě :)

03.09.2019 2 z 5

Cesta za láskou Cesta za láskou Nora Roberts

První příběh se mi líbil velice. Druhý už na sérii nenavazuje, nebyl pro mě až tak top, ale také jsem neodolala a docela rychle přečetla :o)

16.06.2019 4 z 5

Aféry privilegovaných Aféry privilegovaných Nora Roberts

Konec druhého dílu mi přišel až moc uspěchaný, ale jinak se mi oba příběhy moc líbili :o)

21.05.2019 5 z 5

Vražda v Orient-expresu Vražda v Orient-expresu Agatha Christie

Neskutečné rozuzlení, naprosto originální a nezapomenutelné by Agatha Christie. :)

06.03.2019 5 z 5

Odposlechnuto v Praze Odposlechnuto v Praze kolektiv autorů

Kniha ideální k malému dítěti, protože s celými knihami teď trochu bojuju. Ale tady jeden dva příběh a ještě se příjemně pobavím :)

28.01.2019 3 z 5

Toto nebyl úplně šálek mé kávy. Přečetla, ale vracet se k tomu asi už nebudu...

27.12.2018 2 z 5

Panství Edenbrooke Panství Edenbrooke Julianne Donaldson

První kniha od této autorky a rozhodně u ní nezůstane. Autor který umí svým dílem zaujmout poznáte podle toho, že začnete číst jen tak odpočinkově v 9h a pak zvednete hlavu a ono půl 1 v noci :D takže za mě toto dílo rozhodně ano :)

23.08.2018 5 z 5