Návrat do kouzelného domu

Návrat do kouzelného domu https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21697/bmid_navrat-do-kouzelneho-domu-bRi-21697.jpg 4 85 85

Summerhouse série

V napínavém pokračování Místa splněných přání autorka vrací čtenáře do známého letního sídla, kde je čekají nová kouzelná dobrodružství. Čáry se napořád usídlily v letním sídle v Maine, kde záhadná Madam Zoya splní každému návštěvníkovi i to nejtajnější přání. Teď na toto zvláštní místo přicházejí tři ženy, které mají podobné přání: změnit bolestnou minulost. Madam Zoya je přenáší do Anglie 18. století, kde mají změnit osudy předků. Tam je čekají mnohá překvapení a cesta zpět v čase nemusí skončit tak šťastně.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Return to Summerhouse , 2008

Rowana
10.01.2022 4 z 5

První díl jsem četla již před velkou řádkou let, bez tušení, že existuje i pokračování. Na to jsem přišla až teď a potkalo mě nejspíš v tu správnou chvíli a knížka se mi trefila do chuti. Příběh jsem si velice užila a určitě se pustím i do třetího pokračování. Cestování časem je v této sérii pojato pro mě zajímavým způsobem - i následná volba, jak se změnou života mohou hrdinky naložit - chceš - nechceš. Moc příjemné čtení.

Kudík
13.05.2021 4 z 5

Nápad s cestováním všech tří (Amy, Faith a Zoe) do 18. stol. byl zajímavý. Každá se tam něčemu přiučila a nechala tam, svým způsobem, i kus svého srdce. Část zápletky mi přišla podobná (logicky) s předchozím dílem a opět to bylo doslova kouzelné. Spoiler: Teď mi jen chybí informace, zda se Amyina dcera nakonec rozhodla "narodit" a u Faith mě překvapila výsledná volba, i když to bylo dobře zdůvodněné.

ydnac
07.09.2020 4 z 5

Hezké, lehké, oddychové čtení :-)

pip11
02.06.2020 5 z 5

Co byste dělali, kdybyste dostali možnost skutečně změnit svůj život. Přemýšlíte nad tím…vrátit se na dva týdny do minulosti a tentokrát učinit jiná rozhodnutí a kroky… Moc pěkně napsaný příběh tří žen, které spolu podniknou největší dobrodružství ve svých životech.

munka
06.09.2018 5 z 5

Podobne ako prvý diel, aj tento sa mi veľmi páčil.

moudivlacek
25.07.2016 4 z 5

Stejně jako první díl i tento mne zaujal, ač nejsem zrovna vyznavačka přesunů v čase. Ale to, jak Amy hodlá zachránit člověka, jak se snaží pomoci lidem okolo, jak je nesobecká, mne velice zaujalo. Její láska k muži Stephenovi je jen důkazem, že spojení dvou lidí je víc než sex, je to spojení dvou milujících duší. Zoë a Faith si rovněž zasloužily své štěstí a jejich osud vás nenechá netečnými.
I já bych to někdy ráda něco takového prožila.

locin
10.06.2015 5 z 5

Nápad pokusit se změnit minulost v daleké historii a tím možná zlepšit nepříjemnou současnost byl opravdu geniální a poutavý.

Hřibče
10.06.2013 4 z 5

Překrásná obálka, hezký a milý děj, ale na Dům splněných přání tato kniha nemá, ale i tak stojí za přečtení. :)

kusma
24.01.2012 3 z 5

Vcelku dobrý nápad, jen mi chyběla větší propracovanost. Jít více do hloubky nebývá na škodu, této knize by to rozhodně prospělo.

Charley
12.08.2011 3 z 5

Zajímavý námět, ale podle mého by kniha potřebovala víc dopracovat. Více se věnovat detailům. Příběh by mohl být mnohem víc zajímavější, kdyby se každé postavě věnovala tak, jak by si zasloužila. Takže tedy zajímavý příběh, ale bez detailního zpracování. Doporučuji pouze jako oddychové čtení.

romantika

Jude Deveraux (p)