Návrat do kouzelného domu přehled

Návrat do kouzelného domu https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/21697/bmid_navrat-do-kouzelneho-domu-bRi-21697.jpg 4 85 85

Summerhouse série

V napínavém pokračování Místa splněných přání autorka vrací čtenáře do známého letního sídla, kde je čekají nová kouzelná dobrodružství. Čáry se napořád usídlily v letním sídle v Maine, kde záhadná Madam Zoya splní každému návštěvníkovi i to nejtajnější přání. Teď na toto zvláštní místo přicházejí tři ženy, které mají podobné přání: změnit bolestnou minulost. Madam Zoya je přenáší do Anglie 18. století, kde mají změnit osudy předků. Tam je čekají mnohá překvapení a cesta zpět v čase nemusí skončit tak šťastně.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Return to Summerhouse , 2008

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Návrat do kouzelného domu. Přihlašte se a napište ho.

Rowana
10.01.2022 4 z 5

První díl jsem četla již před velkou řádkou let, bez tušení, že existuje i pokračování. Na to jsem přišla až teď a potkalo mě nejspíš v tu správnou chvíli a knížka se mi trefila do chuti. Příběh jsem si velice užila a určitě se pustím i do třetího pokračování. Cestování časem je v této sérii pojato pro mě zajímavým způsobem - i následná volba, jak se změnou života mohou hrdinky naložit - chceš - nechceš. Moc příjemné čtení.

Kudík
13.05.2021 4 z 5

Nápad s cestováním všech tří (Amy, Faith a Zoe) do 18. stol. byl zajímavý. Každá se tam něčemu přiučila a nechala tam, svým způsobem, i kus svého srdce. Část zápletky mi přišla podobná (logicky) s předchozím dílem a opět to bylo doslova kouzelné. Spoiler: Teď mi jen chybí informace, zda se Amyina dcera nakonec rozhodla "narodit" a u Faith mě překvapila výsledná volba, i když to bylo dobře zdůvodněné.

ydnac
07.09.2020 4 z 5

Hezké, lehké, oddychové čtení :-)

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Návrat do kouzelného domu v seznamech

v dalších seznamech2x

romantika