Deset polibků

Deset polibků https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/127757/mid_deset-polibku-vVC-127757.jpg 4 214 48

Láska podle čísel série

< 2. díl

U dveří lady Isabel Townsendové klepe další muž, a to znamená jediné – otec jí prohrál v kartách. Zase! Když se však dozví, že to bylo naposledy, nevnímá lady Isabel jeho náhlou smrt jako bůhvíjaké vysvobození – pravidelné návštěvy rozdychtěných domnělých snoubenců, nárokujících si jak její ruku, tak neexistující věno, patří k těm z menších starostí jejího života. Ani lord Nicholas St. John nemá o zájem opačného pohlaví nouzi. Dříve ho snad i sám iniciativně vyhledával, ale od chvíle, co ho populární ženský magazín Perly a peleríny veřejně označil za jednoho z nejpřitažlivějších svobodných mládenců v Londýně, před ním musí doslova utíkat. Když se tedy naskytne příležitost odjet z Londýna (a jen tak mimochodem pomoct příteli najít jeho sestru), neváhá lord Nicholas ani minutu. Že ho tento útěk před ženami – tedy pardon, pátrání – osudově zavede přímo k lady Isabel, přece nemohl tušit. Druhý titul z úspěšné série historických romancí z Anglie první poloviny 19. století.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Ten Ways to Be Adored When Landing a Lord , 2010

imelia
10.08.2023 3 z 5

Prečítané, skôr ako povinná jazda, lebo nezaujalo ma to. Nick bol ešte ok, ale chýbala mu tá dravosť zlého chlapca. A Isabel mi liezla na nervy. Ničím ma nezaujala. Je ale dobre si to prečítať, keďže trojka - o Juliane má s touto dvojkou celkom dosť spoločného.

jana79
20.01.2023 3 z 5

Kniha vypráví příběh u kterého hned víte, jak to dopadne. Přesto stojí za přečtení, protože příběh příjemně utíká a uz od obálky víte, co od knihy čekat. Příjemné zpestření volna četbou knihy.

cukrovka
18.04.2022 5 z 5

Příjemné romantické čtení. Příběh který má správnou kombinaci romantiky, erotiky a vtipu.

Kudík
25.09.2021 4 z 5

Opět povedené. Rock se smál na místech, která i mě přišla vtipná. :) Na danou dobu byla lady Isabel opravdu jedinečná. Její vítání hostů ze střechy nemělo chybu. Minevřin domov a celý jeho koncept byl více než potřebný, i když je jasné, že některým se silně nezamlouval. Škoda nepřeloženého třetího dílu. Jeho ústřední dvojice by mě vážně zajímala, a to včetně osudu lady Georgiany.

karamelka57
18.09.2021 5 z 5

Pre uminaa: ona ich napísala, len nám ich nepreložili...

uminaa
16.09.2021 3 z 5

Táto kniha série sa mi páčila viac než prvá kniha. Autorka sa v príbehu zmieňovala o zaujímavých témach, až mi bolo ľúto, že sa o nich nerozpísala viac. Trošku ma mrzí, že autorka nenapísala viac kníh série, ktoré by lepšie a podrobnejšie vyrozprávali príbehy vedľajších postáv - Lary a Rocka, ale aj ostatných obyvateliek domu.

beruzzka
17.04.2021 4 z 5

Za me druhy dil lepsi nez prvni, postavy se mi moc libili, bylo to vtipne a romanticke

tereza1198
09.03.2021

Po delší době jsem si otevřela nenáročný, romantický, příběh. Konec je jasný, role jsou rozdány a já jen čekala, jak se to všechno vyvine. První díl jsem četla před lety,moc se mi líbil. Měla jsem pocit, že vztah mezi hrdiny se vyvinul strašně rychle. A to se neřídili radami z Perel a pelerín. Druhý není tak dobrý, ale pořád je to zábavné čtení při večeru pod lampou.

Dellphi
08.01.2021 4 z 5

O něco slabší než první díl, ale i tak docela fajn. Začátek byl skvělý, později mi to přišlo trošku nudné, (možná až moc těch romantických/erotických scén), raději bych více akce. Ale moc se mi líbil nápad s Minerviným domem a asi mi chybělo, že to autorka více nerozvedla. Nebo možná rozvedla, ale v jiných dílech? Nevím, každopádně si autorku pohlídám a určitě si od ní zase někdy něco přečtu.

Saraken
29.10.2020 5 z 5

Prijemne citanie ;) pekny pribeh zo vsetkym co od romantickej knihy cakame :)

Myskat
21.08.2020 5 z 5

Pohodové čtení, které mělo spád a šmrnc. Četla se krásně.

jinbr
10.05.2020 5 z 5

Sama nevím, jak bych se v tehdejší době dokázala zbavit mužů, kteří mě vyhráli v kartách a to ještě na vlastní otci....
Věřím tomu, že i když je tento příběh fikce, že na počátku 19. století byli lidé, kteří se snažili dívkám v těžké situaci pomoci.
Je to hezky napsané, má to i svůj humor, patří to do mého oblíbeného žánru.

karamelka57
07.05.2020 5 z 5

Bol to nádherný príbeh. Ani sa neviem rozhodnúť, ktorý sa mi páčil viac, či tento alebo prvý diel. Asi rovnako. Len škoda, že už nemáme tretí diel. Prvý príbeh sa odohrával v nablýskanom Londýne a bol viac... dobrodružnejší? Tento sa odohrával daleko od Londýna, v ošuntelom prostredí, v chátrajúcom sídle. Príbeh bol pokojnejší, aj hlavný hrdina bol akoby pokojnejší ako jeho brat v prvom diele. Fakt fakt skvele!!! Ostáva mi len dúfať, že sa táto autorka rozpíše viac a bude aj preložená do slovenčiny alebo češtiny. Veľká spokojnosť.

rampapa
01.04.2020 5 z 5

Konečně jsem si přečetla další díl jen mě mrzí že další díl už není přeloženy. Tak si ho ale přečtu v angličtině. Knížku velmi doporučuji.

účetní
23.12.2019 4 z 5

Pěkné, i když musím říct, že trošku zdlouhavější, a že na první díl to zdaleka nemělo. Kniha má mnoho stejných rysů, jako Noc odevzdání od T. Dare, kdo četl oboje, bude vědět, co mám na mysli.

petraj30
02.12.2019 4 z 5

I druhý díl byl poměrně zdařilý, ale řekla bych, že na jedničku to nemá.
Isabel mě ze začátku trochu štvala, ale nebylo to tak vyhrocené jako u jiných hrdinek v knihách podobného typu. Nick byl úplně jiný něž jeho bratr- byl podle mě takový milejší a vstřícnější.
Hodně mě překvapilo, že byl napsán i třetí díl s Julianou, ale bohužel nevyšel. Je to škoda, protože si myslím, že Juliana byla velmi vtipná a chtělo by to nějaké pěkné zakončení sourozenecké trojice a jejich poloviček, tak doufám, že u nás v knihovně seženu originál

ladyKristyn
15.09.2019 5 z 5

Ani druhý díl nezklamal, moc pěkné čtení.

Eliot30
06.09.2019 5 z 5

Nádherný, dokonalý příběh. Jednoznačně!

jitka7
29.10.2018 2 z 5

Lady Isabel mě na začátku strašně bavila. Pak to bylo pro mě pořád trošku dokola a najednou šup, rychlý děj a rychlejší konec. Moc jsem se těšila na příběh lorda Nicholase, ale trošku zklamání. První díl byl o hodně lepší.

Maruš.D
31.07.2018 5 z 5

Ani druhý díl mne vůbec nezklamal. Děj byl úžasný a já se velmi rychle zamilovala do všech postav. Vřele doporučuji obě knihy v sérii :-))

19. století tajemství romance

Sarah MacLean