Past na dobrodruha

Past na dobrodruha https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/2436/mid_past-na-dobrodruha-7td-2436.jpg 4 292 41

Bratři Quinnové série

Divoký automobilový závodník Cameron Q. se vrací do rodného města jen proto, aby navštívil svého otce v nemocnici. Jeho život se zásadně změní. Otec umírá a před jeho smrtí mu musí synové slíbit, že se postarají o Setha, malého chlapce. Všichni se musí naučit spolu vyjít, vše zhoršuje i podezření, že by Seth mohl být opravdovým Quinem. Bratři založí rodinný podnik na výrobu lodí. Ale hlavně vytvoří opravdovou rodinu.... celý text

Literatura světová , Romány , Pro ženy

Vydáno: , Alpress

Sea Swept , 1998

Karolína18
09.08.2023 3 z 5

Kniha byla čtivá a v rámci žánru poměrně zdařilá. Nevím proč, ale celou dobu jsem se u čtení cítila, jako kdybych ukradla mamce její knihu "pro dospělé" a natajno si četla pod peřinou. Jen ten název je trochu hloupý.

pip11
29.03.2023 5 z 5

Příběh tří bratrů, kteří dostanou na starost výchovu malého Setha, nového adoptivního sourozence. První díl byl moc fajn, těším se na pokračování.

Kanimůra2
05.12.2022 5 z 5

Kniha mě potěšila. Je lehká, nenáročná, zamilovaná a oddechová. Ve vztahu k nejmladšímu z bratrů i lehce dojemná. Pro tyhle smutné a mlhavé dny ideální čtení.

bekule
18.07.2022 5 z 5

Toto je moje první kniha Nory Roberts ve které autorka vypráví knihu z pohledu hlavní mužské postavy a povedlo se jí to skvěle. Zatím se to jeví jako začátek velmi povedené série, už první díl mě chytil.

Aquagirl
27.03.2022 5 z 5

Další z knížek, ke kterým jsem se vrátila po dlouhé době. A znovu jsem se ujistila, proč mám tuhle autorku tak ráda. Na rozdíl od několika jejích "míň podařených" knih tohle nebylo přehnané klišé, a přitom jsem si užila krásnou romantiku. Bratři byli všichni moc fajn, příběh byl vtipný a zajímavý, jsem spokojená a určitě se podívám i na další díly.
Tohle se Noře Roberts povedlo!

caldap
03.09.2021 4 z 5

Pěkný příběh, zajímavé téma. Oddechová kniha.

katkaq
21.04.2021 4 z 5

Moc hezky napsané. V pozadí je velmi závažné téma týkající se dětí a to příběhu propůjčuje jistou hloubku a temnotu. Nejsem si úplně jistá, zda byly ty nadpřirozené prvky nutné. Zvlášť když mám dojem, že nebyly nijak důležité pro linku příběhu. Na druhou stranu chápu, že autorka nám chtěla představit postavu, která v životech všech bratrů hrála tak velkou roli.

lusitta05
03.01.2021 5 z 5

Aj mne a to páčilo, skvele som si to užila. Už sa teším na ďalšieho brata.

jinbr
31.07.2020 5 z 5

Jo, tohle bylo super. Často jsem se nasmála. Hezké čtení, oddechové a ne tak přeslazené

georginaa
02.06.2020 5 z 5

Přes různé povahové rozdíly se přeci jenom bratři dokázali shodnout. Bavilo mě špičkování a jak vlastně přijali Setha. Jejich vlastní životy jak se zamilují a každý do vztahu dává vše. Moc povedená série.

Kudík
20.04.2020 5 z 5

Pěkné, vtipné, a i smutné současně. Bratři byli super. Těším se po Cameronovi i na ostatní. Drtí mě, že takové dětství není jen fikce.

haWranka
31.03.2020 3 z 5

Já mám knihy od Nory Roberts ráda. Ovšem tady nemůžu hodnotit výš. I když námět mě opravdu zaujal, nějak mi byli hlavní hrdinové protivní (ne tedy bratři, proto doufám, že další díly se mi budou líbit víc). Pořád se hádali o nesmyslech. Navíc nemám v knihách moc ráda nadpřirozeno a tady mi překáželo a připadalo mi úplně navíc.

petraj30
13.02.2020 5 z 5

Nádherný příběh, který chytne za srdce každého romantika. Můžu se těšit ještě na 3 díly, kde bude určitě více napětí. Tohle bylo zatím jen takové lehké odstartování, ale na to pravé drama si ještě počkáme.
Do všech bratrů jsem se zamilovala a moc se těším na jejich partnerky a jejich příběhy. Myslím, že každý, kdo přečetl tento díl tuší jak dopadne díl s Ethanem - tedy alespoň v to doufám, že tak dopadne :-)
Možné SPOILRY:
Četla jsem hodně knih, kde byli hrdinové nějak zneužíváni. Tady bych řekla, že to dostalo zase jinou hloubku, takže si představuji pro mě nepředstavitelné ve větší míře.
Byla jsem opravdu uchvácená (i přesto ostatní) a moc se těším na další díly. Mohu jedině doporučit

KnihomolkaKatka
19.01.2020 5 z 5

Úžasná knížka. Myslím, že mám novou oblíbenou autorku. Všem doporučuju. Nemám dalších slov. :)

sofie92
21.07.2019 4 z 5

Jednu hvězdu ubiram za ,,tyrane děti"

munka
18.02.2019 5 z 5

Pekný príbeh, aj som sa zasmiala, aj mi slzička vypadla. Doporučujem.

Skalara
15.11.2018 5 z 5

Skvělé odpočinkové čtení.

Princezna_1
02.09.2018 5 z 5

Krásná trošku smutná knížka, která vás ale zahřeje u srdce❤️

jitka7
26.06.2018 5 z 5

Úžasné. Dlouho jsem se takhle u knížky nepobavila. Úplně jsem knihu hltala, celý příběh. Četla jsem dál a dál nehledě na čas. Řechtala jsem se jako blázen. Ten příběh mě vzal za srdce. Vše v knize mě vzalo za srdce. Hlavní postavy, vedlejší postavy. Skvěle propracovaný příběh. Určitě se k tomuto dílu budu vracet.

cukrovka

1997  89%Nebe mé lásky
2000  87%Past na dobrodruha
1997  86%Zrozená z ohně
2011  82%Kouzlo okamžiku

Kniha Past na dobrodruha je v