LaCoccinelle LaCoccinelle komentáře u knih

Růžové moře Růžové moře Eva Vejmělková

Knížka se četla dobře.

28.02.2018 3 z 5

Vždy s láskou, Petra Vždy s láskou, Petra Petra Němcová

Knížka se četla dobře, vadily mi slova "modelink" a "cunami". Ale to je pouze subjektivní pocit. Jinak příběh velice smutný, konec knížky dočten v slzách. Petra je bojovnice.

25.02.2018 4 z 5

Šťastné a veselé… 2 Šťastné a veselé… 2 * antologie

Odpočinkové čtení.

19.02.2018 3 z 5

Šťastné a veselé... Šťastné a veselé... * antologie

Čtivé příběhy, odpočinkové.

13.02.2018 4 z 5

Zvíře jménem Podzim Zvíře jménem Podzim Jakub König

Zajímavá knížka. Přečteno téměř ihned.

03.02.2018 4 z 5

Deník prostitutky – Dvojí život paní Ester Deník prostitutky – Dvojí život paní Ester Michael Weber

Knížka byla čtivá, oddychovka.

26.01.2018 4 z 5

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Romantická láska dvou mladých lidí na pozadí války, která končí tragicky. Čte se dobře. Krátká knížka, svižný děj.

19.01.2018 3 z 5

Odvlečená: Příběh dívky nucené k prostituci Odvlečená: Příběh dívky nucené k prostituci Sophie Hayes

Přečteno jedním dechem. Příběh ze života, který je opravdu děsivý. Kdo se neocitne v takové situaci, nikdy neví, co by udělal a neudělal. Strach o život je to nejhorší, co člověka může potkat... Nechť kniha slouží jako varování pro všechny dívky a ženy.

11.12.2017 4 z 5

Čarodějka Čarodějka Martin Čáp

Rychle přečtená oddychovka.

09.11.2017 3 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Zpočátku mi přišlo přeskakování postav dle kapitol chaotické, ale časem si člověk zvykne. Asi tak od půlky knihy to konečně začíná být napínavé. Čte se dobře. Film jsem neviděla, doporučuji k přečtení.

07.11.2017 4 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Čte se sama, jako všechny knížky od Hartla. Doporučuji.

27.10.2017 5 z 5

Jízdenka do pekla Jízdenka do pekla Laurent Botti

Knížka se dobře četla, krátké kapitoly, střídající události podle jednotlivých osob. Zajímavý děj.

11.10.2017 4 z 5

Kdo vlastně jsem Kdo vlastně jsem Jana Žujová

Příjemná oddychovka, přečteno za chvilku.

22.09.2017 4 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Příběh ze života, velmi čtivé.

21.09.2017 5 z 5

Moje srdce a jiné černé díry Moje srdce a jiné černé díry Jasmine Warga

Působivá kniha s ještě působivějším příběhem. Přečteno jedním dechem. Na konci jsem se neubránila slzám. Doporučuji k přečtení.

14.09.2017 5 z 5

Bratr a sestra Bratr a sestra Joanna Trollope

Z počátku se mi nějak nedařilo se do knížky začíst. Průměrná oddychovka.

12.09.2017 3 z 5

Muž, který chtěl být šťastný Muž, který chtěl být šťastný Laurent Gounelle

Neurazí, nenadchne. Knížka se dobře čte, ale děj je v podstatě o ničem. Na konci se člověk stejně nedozví, jak to dopadlo.

13.08.2017 3 z 5

Příjemná oddychovka.

10.08.2017 4 z 5

Já, voják v Afghánistánu Já, voják v Afghánistánu Pavel Stehlík

Knižně vydaná diplomová práce. Čekala jsem, že se bude jednat o soubor ucelených vyprávění jednotlivých veteránů. V tomto směru tedy velké zklamání. Stejně tak obrovské množství poznámek pod čarou (navíc označených *, kterou jsem kolikrát ani neviděla, asi jsem slepá). Poznámky pod čarou jsem po čase naprosto ignorovala. Nicméně jsem knihu přečetla a dávám ***.

07.08.2017 3 z 5

Let 305 Let 305 A.G. Riddle

Sci-fi normálně moc nečtu, knížku jsem si vybrala jen kvůli tomu, abych měla něco, co se odehrává v budoucnosti, do čtenářské výzvy. Knížka se skvěle četla a děj i zápletka mě zaujala. Dočteno až do konce se zaujetím. Takže shrnuto a podtrženo, knížka se mi líbila a ráda si přečtu od autora i něco dalšího.

04.08.2017 4 z 5