LaCoccinelle LaCoccinelle komentáře u knih

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Příjemná oddechovka, která se dobře čte, jako všechny knihy od Hartla.

06.08.2019 4 z 5

Žárlivka Žárlivka Lenka Pastorčáková

Přečteno za jeden den, kniha se četla dobře. Člověk se po přečtení knihy nad ledasčím v životě zamyslí. Kdyby spolu lidé více mluvili, spousta věcí by byla jinak. Žárlivost je nemoc a peklo pro oba zúčastněné.

01.08.2019 4 z 5

Srpen s bejbinkou Srpen s bejbinkou František Nepil

Ve své době se asi kniha četla jinak, než dnes. Některé hlášky byly humorné, začátek fajn, ale ty popisy u moře mě příliš nebavily. Kdybych nečetla knihu do Čtenářské výzvy, tak bych ji možná ani nedočetla.

25.07.2019 2 z 5

Obyvatel Obyvatel Francis Cottam

Během čtení knihy jsem zjistila, že už jsem viděla film. Takže rozuzlení už pro mě zase takovým překvapením nebylo. Ale kniha se četla dobře.

08.07.2019 4 z 5

Přiznat vinu Přiznat vinu Martin Goffa

Opět další skvělý Goffa. Přečteno za odpoledne. Konec trochu useknutý teda, ale asi už jsem si zvykla a ani mi to nijak zvlášť nevadilo.

24.06.2019 5 z 5

Neplakej, vrátím se pro tebe Neplakej, vrátím se pro tebe Jaroslava Černá

Kniha se četla dobře, přečtená za chvilku. Do půlky knížky velice pěkné čtení, ale poté co se vrátila dcera byly události těžko uvěřitelné. Ale život přináší různé příběhy...

19.06.2019 4 z 5

Ostrov Svobody Ostrov Svobody Tomáš Kristl

Knížka přečtená za pár hodin. Dobře se četla, zajímavý příběh. Příjemná oddychovka, která donutí člověka zamyslet se nad tím, v jakém žijeme shonu.

15.06.2019 4 z 5

Primární důvěra - úhel pohledu Primární důvěra - úhel pohledu Martin Goffa

Opět skvělé počtení! Goffovy knížky se prostě čtou samy. Ani chvilku jsem se nenudila, člověka to prostě nutí číst a číst, dokud nedočte. ;-) Konec je otevřený, takže doufám v pokračování. A co nejdřív, prosím...

14.06.2019 5 z 5

Muž a žena Muž a žena Michal Viewegh

Příjemná oddychovka přečtená za chvilku.

14.06.2019 4 z 5

Rukojmí ISIS - Třináct měsíců v zajetí teroristů Rukojmí ISIS - Třináct měsíců v zajetí teroristů Puk Damsgard

Velice silný příběh. Obdivuji Daniela, v jakých podmínkách dokázal přežít. Jen číst o tom je strašné, natož něco takového prožít. Odříznutý od světa, 13 měsíců děsu a strachu ze smrti, která mohla přijít kdykoliv. Jeho přátelství s Pierrem je to jediné "dobré", co z toho vzešlo.
Knížka ve mně zanechala opravdu silné pocity. Držím Danielovi palce, ať se mu daří.

05.06.2019 5 z 5

Měla namalované nehty Měla namalované nehty Giovanni Miniello

Krátká čtivá oddechovka.

23.05.2019 3 z 5

Opět skvělé počtení. Knihu jsem četla až nyní, kdy je na světě již pokračování, což je skvělé. Takže jdu shánět... Už se nemůžu dočkat.

15.05.2019 5 z 5

Kniha vzpomínek Kniha vzpomínek Rowan Coleman

Knížku jsem si vybrala do čtenářské výzvy. A nelituji. Skvěle se četla. Smutný příběh ze života.

14.05.2019 5 z 5

Mlčenlivé ženy Mlčenlivé ženy Kerry Fisher

První dvě kapitoly se mi nějak nedařilo se do knížky začíst. Pak už to ale nabralo spád a knížka se četla dobře. Chvilkami mi připadala zdlouhavá, ale zdárně dočtena do ukončeného konce (nemám ráda knihy s otevřeným koncem).

07.05.2019 4 z 5

Slunečnice Slunečnice Klára Mandausová

Dobře se četlo, příjemná oddychovka přečtená za chvilku.

02.05.2019 4 z 5

Vegetariánka Vegetariánka Han Kang

Knížka se četla dobře, vadil mi otevřený konec.

28.04.2019 3 z 5

Mami, slituj se Mami, slituj se Cristina Obber

Knížka přečtena za pár hodin. Četla se dobře, vyprávění mělo spád. Konec hrozně useknutý. Přišlo mi to takové nedokončené a pak rozuzlení shrnuté v pár větách.

21.04.2019 2 z 5

Cela 17 Cela 17 Dominik Dán

Moje první knížka od Dominika Dána. Přečteno s napětím za jediný den. Skvěle se četlo, jeho styl psaní mi prostě sedí. Napínavé a zajímavé od začátku do konce. Nemůžu soudit, zatím jsem od něj přečetla jen tuto knížku, ale tuším, že si tohoto autora oblíbím, stejně jako Martina Goffu. Určitě si od něj ráda přečtu další knížky.

21.04.2019 5 z 5

Podivná knihovna Podivná knihovna Haruki Murakami

Krátké, čtivé, zajímavý příběh. Četla jsem do výzvy. Určitě si od autora půjčím i další knížky.

11.04.2019 4 z 5

Kdy? Kdy? Victoria Laurie

Přečteno jedním dechem za jeden den. Knížka se skvěle četla. Zaujal mě ten námět, kdy hlavní hrdinka vidí lidem na čele datum úmrtí. Od začátku do konce zajímavý děj. Myslím, že jako film by bylo též super.
Doporučuji k přečtení.

27.03.2019 5 z 5