LaCoccinelle LaCoccinelle komentáře u knih

Před přečtením varujte Před přečtením varujte Filip Brož

Po přečtení první povídky, která opravdu pobavila, to vypadalo, že to bude super čtení. Druhá i třetí povídka také fajn. Čtvrtá povídka též super. Ve zbytku už jsem se potom ztratila. Skoro, jako by poslední tři povídky psal jiný autor.

20.03.2019 3 z 5

Zachránila mě slza Zachránila mě slza Angele Lieby

Přečteno za jeden den. Neuvěřitelný příběh silné ženy a její rodiny se šťastným koncem.

19.03.2019 4 z 5

Dvojitý gambit Dvojitý gambit Martina Málková

Knížka se hezky četla, přečteno jedním dechem. Akorát ten otevřený konec... nemám ráda, když nevím, jak to dopadlo.

18.03.2019 4 z 5

Vykoupení Vykoupení Martin Goffa

Opět přečteno za večer. Goffa nezklame. Akorát už mu těch kamarádů moc nezbylo... Těším se na poslední díl a snad poslední nebude.

19.02.2019 5 z 5

Štvanice Štvanice Martin Goffa

Smutný příběh, hned na začátku knihy takové velice nemilé překvapení. Knížka se opět četla skvěle. V některých věcech mě Miko v tomto díle teda pěkně štval, ač ho mám jako postavu jinak ráda... Konec tradičně zase příliš useknutý.

Jedinou výtku mám ke křestnímu jménu padoucha - několikrát se jmenoval Daniel a pak zase David !? Příště sladit jméno.

Doporučuji číst knížky z této série opravdu postupně za sebou, aby měl čtenář před očima ucelený obraz Mikova života.

16.02.2019 4 z 5

Dítě v mlze Dítě v mlze Martin Goffa

Šestá knížka v pořadí od Goffy, opět nezklamala. Přečteno za pár hodin. Konec byl takový moc strohý. Už se těším na další díl.

15.02.2019 4 z 5

Plaváček Plaváček Martin Goffa

Další přečtený Goffa opět nezklamal. Už se těším na další pokračování příběhů s Mikem Syrovým. Vždycky to přečtu strašně rychle a těším se na další.

13.02.2019 5 z 5

Goffa opět nezklamal. Čtivé povídky přečtené za chvilku.

07.02.2019 5 z 5

Muž s unavenýma očima Muž s unavenýma očima Martin Goffa

Skvěle se čte, ostatně jako všechny Goffovy knížky. Doporučuji.

03.02.2019 5 z 5

Žena s červeným zápisníkem Žena s červeným zápisníkem Antoine Laurain

Příjemná čtivá oddychovka s hezkým příběhem.

31.01.2019 5 z 5

Jediné pravé lásky Jediné pravé lásky Taylor Jenkins Reid

Silný příběh, skvěle se čte. Asi jsem dneska nějaká přecitlivělá, ale co se vrátil Jesse až do konce knížky jsem probrečela.

24.01.2019 5 z 5

Mezi dvěma ohni Mezi dvěma ohni Martin Goffa

Druhá Goffova přečtená kniha. Od čtení se nejde vůbec odtrhnout. Jeho styl psaní mě prostě baví!

14.01.2019 5 z 5

Bez těla Bez těla Martin Goffa

Super knížka, skvěle se čte. Moje první knížka od Goffy, ale určitě ne poslední.

13.01.2019 5 z 5

Třetí světlo Třetí světlo Claire Keegan

Přečteno jedním dechem. Kniha vtáhne do děje tak, jako by byl čtenář na místě. Určitě si od autorky přečtu i další knihy.

03.10.2018 4 z 5

Pro drogy nemá smysl umírat Pro drogy nemá smysl umírat Radek Hanykovics

Knížka se četla sama. Příběh z thajského vězení, kde by si opravdu nikdo nepřál skončit. V určitých momentech nešlo zadržet slzy. Doporučuji k přečtení.

31.08.2018 5 z 5

Povídky ke kávě Povídky ke kávě Hana Hrabáková

Čtení tak na půl hodinky. Nenadchne, neurazí. Prostě taková oddychovka.

24.08.2018 2 z 5

Je mi třicet a jsem single Je mi třicet a jsem single Ilona Kleníková

Oddychovka, za chvilku přečtené. Neurazí, nenadchne. K vodě nebo na dovolenou ideální.

10.07.2018 3 z 5

Důchodce, blondýna, nebo dinosaurus? Důchodce, blondýna, nebo dinosaurus? Jana Brůžková

Krátké oddychovky pro nenáročného čtenáře.

02.06.2018 3 z 5

Zloději a svědkové Zloději a svědkové Svetlana Žuchová

Taková bláznivá knížka. Opakující se věty, v půlce kapitoly teprve člověk zjistí, které postavy se kapitola týká. Děj taky nic moc. Zmatek nad zmatek.
Kdybych knihu nečetla do výzvy, tak bych ji možná ani nedočetla.

09.04.2018 1 z 5

Melouch Melouch Michal Viewegh

Taková rychle přečtená oddychovka. Neurazí, nenadchne.

31.03.2018 3 z 5