Heli20 Heli20 komentáře u knih

Hrob Hrob Yrsa Sigurðardóttir

Nechápu, jak to ta Yrsa dělá,ale každá její knížka je lepší a lepší..A tohle byla opravdu jízda..Jeden z nejlépe propracovaných příběhů, co jsem kdy četla.

08.05.2024

Balada pro Emily Balada pro Emily Jarmila Stráníková

Bohužel mně se to vůbec nelíbilo,těžce se to četlo,zamotané, podivné a nudné čtení.Postavy nesympatické.Škoda, námět i začátek byly slibné.

30.04.2024 1 z 5

Jizvy plné beznaděje Jizvy plné beznaděje Stefan Ahnhem

Nečetlo se mi to moc dobře.Malin mi byla skrz na skrz nesympatická a celkově byl celý příběh takový táhlý,ponurý a těžkopádný.

24.04.2024 3 z 5

Kult Kult Camilla Läckberg

Na knihu jsem se moc těšila, protože Iluze byla naprosto senzační.Bohužel jak už to u následujících dílů bývá, nebylo to prostě ono.Moc zdlouhavé, zbytečné pasáže, závěr podivný. Pozitivně hodnotím vývoj ve vztahu Miny a Vincenta.

07.04.2024 3 z 5

Osamělá noc Osamělá noc Charlotte Link

Charlotte nezklamala.Opět příběh nabitý napětím od začátku až do konce.Katte a Caleb jako bonus, ti dva mne hodně baví.Ale úplně nejlepší na této knize je skutečnost,že jsem snad poprvé u téhle autorky uhádla vraha!!Tedy toho hlavního

11.03.2024 5 z 5

Není úniku Není úniku Yrsa Sigurðardóttir

Tak tohle byla jízda.Od Yrsy zatím nejlepší

20.02.2024 5 z 5

Kukačka Kukačka Camilla Läckberg

Autorka nezklamala.Čtivé a napínavé až do konce.A já jsem překvapivě hned na začátku uhodla, kdo vraždil!:) Až na jednu část v závěru knihy, která souvisí s rozhodnutím Eriky v jedné citlivé záležitosti, se kterou se absolutně neztotožňuji a považuji to za hranou (ať si každý udělá názor sám),super kniha.

31.01.2024 4 z 5

Tíživé ticho Tíživé ticho Robert Bryndza

Tedy toto bylo obrovské zklamání ..jako by to nepsal Robert Bryndza.Nereálné,překombinované jako fantasmagorie nějakého teenagera.Ach jo:(

30.01.2024 odpad!

Rozlučka na ostrově Rozlučka na ostrově Lucy Clarke

Za mne jedna z NEJ knih, co jsem kdy četla.Příběh jde do rizí hloubky,nechybí napětí,uvolnění,smích i pláčzůstane mi dlouho v srdci i hlavě.

05.01.2024 5 z 5

Perfektní manželství Perfektní manželství Jeneva Rose

Těžko uvěřitelný příběh.Obě hlavní postavy mně osobně byly velice nesympatické.Tři hvězdičky dávám za čtivost a svým způsobem i námět (jen kdyby to bylo psáno více realisticky).

30.12.2023 2 z 5

Pomocnice Pomocnice Freida McFadden

Parádní čteníani, ani na chvíli se neodtrhnete..a závěr super

22.12.2023 5 z 5

Instinkt Instinkt Tess Gerritsen

Zatím nejlepší kniha autorky.Moc se mi líbilo odlehčení ve formě Angely. Napínavé až do konce a člověk se i zasměje.

20.12.2023 5 z 5

Ulice Kobylek Ulice Kobylek Stephen Amidon

Škoda toho závěru. Jinak velice čtivé a napínavé. Hodně jsem fandila Alici. Naopak Celie a celá její rodina vrchol hnusu, ale bohužel, takový je často reálný život.

06.11.2023 4 z 5

Vím, kdo jsi Vím, kdo jsi Alice Feeney

Hodně dobrý příběh.Styl autorčina psaní mi sedí.Líbí se mi vyprávění z pohledu přítomnosti a minulosti.Hlavní hrdinka mi byla sympatická a fandili jsem jí.

14.10.2023 5 z 5

Jeho a její Jeho a její Alice Feeney

To bylo počtení. Myslím ze málokdo uhodne, kdo za tím vším stál, přestože si většina bude myslet, že je to jasné. Za mně jedna z TOP knížek.

22.09.2023 5 z 5

Kámen, nůžky, papír Kámen, nůžky, papír Alice Feeney

Super čtení, vůbec jsem se nemohla odtrhnout,geniální zápletka.

10.08.2023 5 z 5

Třetí polovička Třetí polovička Carola Lovering

Krásně propojený příběh, tak nějak se vžijete do všech zúčastněných. Líbilo se mi, jak spisovatelka dokonale popsala psychologickou stránku hrdinů příběhu.

12.06.2023

Tři rande Tři rande Beth O’Leary

Nic není takové,jak to vypadá má první pohled.Super čtení,krásný,propracovaný příběh .

06.03.2023 5 z 5

Mlhy Ölandu Mlhy Ölandu Johan Theorin

Krásný a smutný příběh.

24.02.2023 5 z 5

Hovno z Nerudovy ulice Hovno z Nerudovy ulice Radovan Lovčí

Nádherná čeština a jako bonus - už dlouho jsem se tak nenasmála!

22.02.2023 5 z 5