Heli20 Heli20 komentáře u knih

Ztracená Ztracená Lisa Jackson

Tak to bylo velké zklamání :(Spisovatelku mám velmi ráda,ale tahle kniha jako by nebyla od té samé.Rozvleklé popisy,zbytečně natažený děj,styl psaní skoro až naivní a nereálný.

20.09.2021 1 z 5

Pod Palcem Pod Palcem Jarmila Pospíšilová

Mám tuhle spisovatelku moc ráda a kniha nezklamala. Pachatele jsem do konce neuhodla a oběť jsem ani trochu nelitovala.

25.08.2021 5 z 5

Žádost o přátelství Žádost o přátelství Laura Marshall

Napínavé a mrazivé čtení.Kniha se mi moc líbila ,nutí k sebereflexi.

21.08.2021 5 z 5

Jarní oběť Jarní oběť Anders de la Motte

Naprosto úžasný příběh, musela jsem číst do noci,abych se dozvěděla pravdu.Nečekaný závěr, silný a dojemný příběh psaný stylem, který se mi líbí. Žádná hluchý místa. Moje první kniha od autora, ale už jdu pátrat po dalších.

07.07.2021 5 z 5

Za pět let Za pět let Rebecca Serle

Hluboký dojemný krásný příběh.Pěkně jsem si poplakala.

27.06.2021 5 z 5

Nebezpečná zvědavost Nebezpečná zvědavost Ann Granger

Moje oblíbená autorka.Líbí se mi všechny její knihy,ať už detektivky ze současné doby,tak i ty z viktoriánské Anglie.Lizzie je mi hodně sympatická i detektiv Benn, doufam ze se v dalších dílech dočkám jejich svatby:)

03.06.2021 5 z 5

Tvá vina Tvá vina Claire McGowan

Velice čtivé,kniha se mi moc líbila.

13.05.2021 5 z 5

Než jsem zemřela Než jsem zemřela S.K. Tremayne (p)

Pěkně do hloubky propracovaný přiběh,místy skoro hororový, ale mne se kniha moc dobře četla.Za mne super.

30.04.2021 5 z 5

Nejtěžší ze všeho Nejtěžší ze všeho Charlotte Philby

Měla jsem si na začátku přečíst, že se jedná o špionážní román a nečetla bych to.Ze začátku dobrý,i když se tam míchala nelogicky a nechronologicky minulost a přítomnost ..ale pak už to opravdu nešlo se v knize vyznat.Kdo kul pikle proti komu,kde je pravda,dobro,kdo to myslí vážně co je za celým příběhem v pozadí,zda nelegální skládky nebezpečného odpadu nebo dovoz zbraní ..připomíná mi to současnou politickou situaci -chaos.A upřímně nevím ani,jak příběh vlastně dopadl.Ale jak říkám, někomu se tenhle styl psaní líbit samozřejmě může.

23.04.2021 2 z 5

Moje báječná žena Moje báječná žena Samantha Downing

Kniha mne velice bavila, naprosto mne fascinoval kontrast mezi úplně běžným normálním rodinným životem a tajemstvím obou manželů. Ke konci měl příběh pěkný spád. Jsem moc ráda, že kniha dopadla tak, jak dopadla už kvůli dětem.Skoro tomu ale jeden nemohl uvěřit.Těším se na další knihy od autorky.

12.04.2021 5 z 5

Graciino tajemství Graciino tajemství Jill Childs

Krásně zpracovaný příběh o tom, že existuje něco mezi nebem a zemí. Kniha se četla dobře, děj měl spád.

31.01.2021 5 z 5

Přichází bouře Přichází bouře Maria Adolfsson

První kniha od této autorky a už pátrám po další. Skvěle napsaný, propracovaný příběh, vyšetřovatelka Karen mi byla moc sympatická.

24.01.2021 5 z 5

Tanči jen pro mě Tanči jen pro mě Kylie Brant

Čtení mělo spád, líbilo se mi podání ze strany několika hlavních postav. Závěr překvapivý.

24.01.2021 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Přiznám se v knihách pana Cartera pravidelně přeskakuji kapitoly týkající se mučení a zabíjení obětí, ale jinak super čtení.

11.01.2021 5 z 5

Zimní sestra Zimní sestra Megan Collins

To byla síla.Přečteno jedním dechem.Silný příběh s překvapivým koncem.Kolik zbytečné bolesti zůstalo léta ukryto pod povrchem jenom proto,že lidi mají strach anebo nedokáží komunikovat se svými nejbližšími.

04.01.2021 5 z 5

Pichlavá láska Pichlavá láska Jane O'Connor

Mně se kniha moc líbila.Čtivý,hluboce propracovaný příběh stárnoucí osamělé ženy,přesto místy vtipný.Kniha má spád,čte se jedním dechem.

29.12.2020 5 z 5

Pravda a lži Pravda a lži Caroline Mitchell

Za mne super.Kniha se četla jedním dechem.

26.11.2020 5 z 5

Ta, která prohraje Ta, která prohraje Liv Constantine

Tak to bylo hodně dobrý “psycho”.Závěr jsem takový opravdu nečekala.Ale četlo se to dobře,hodně napínavé .

05.11.2020 5 z 5

Máš mě v krvi Máš mě v krvi Elizabeth Norebäck

Tak tohle bylo super počtení,napínavé od začátku do konce.Přiznám ze,ze jsem během čtení měla pochyby,kde je pravda a kde lež,ale ke konci už jsem si byla téměř jistá.Za mne plný počet!

27.10.2020 5 z 5

Stříbrná křídla Stříbrná křídla Camilla Läckberg

Nechápu ze toto napsala stejná spisovatelka jako ta,co napsala sérii s Erikou Falckovou.Proste to neni jeden styl!Priznam se,knihu jsem nedocetla.Pote,co jsem došla ke scéně,jak naprosto dokonalá hlavní hrdinka pozoruje mladý libajici se par a pak si strihnou trojku ...pardon,kdybych toužila po podobném žánru,sáhnu po jiné knize.
Za mne velké zklamání,nechápu kam zmizela královna krimi a psychologicky propracovaných osobností v příbězích z předchozích knih.Hvězdičku dávám za to,ze je to Camilla Läckberg,kterou jsem dosud považovala za jednu z mých nejoblíbenějších autorek...

23.10.2020 1 z 5