Heli20 Heli20 komentáře u knih

Láska pro samouky Láska pro samouky Barbora Šťastná

Už dlouho mne žádná kniha takhle nepobavila. Autorka s humorným nadhledem popisuje hledání sama sebe a myslím si, že jsem nebyla zdaleka sama, kdo se v některých kapitolách našel.Smála jsem se od začátku až do konce, ale i přes to v sobě kniha ukrývá hromadu moudrosti a ponaučení.

30.01.2020 5 z 5

Matčina hra Matčina hra Sandie Jones

Za mne jednička z hvězdičkou. A upřímně,takový závěr jsem opravdu nečekala. Kniha nutí k zamyšlení.

15.01.2020 5 z 5

Naštvaná vdova Naštvaná vdova Minna Lindgren

Nalákala mne anotace knihy,ale byla jsem zklamaná.čekala jsem mnohem více humoru a nadhledu,kniha je spíš depresivní.Nedočetla jsem,bohužel.

15.01.2020 1 z 5

Matčina hra Matčina hra Sandie Jones

Opravdu se nenechte ovlivnit anotací...překvapivý a moc dobre propracovaný dej.

15.12.2019 5 z 5

Úplně cizí lidé Úplně cizí lidé Liane Moriarty

Jedna z nejhezčích knížek,co jsem kdy četla.Mám moc ráda tuto spisovatelku...a za mne,její poslední kniha je nej.Kouzelné prostředí a dokonale do hloubky propracované charaktery všech postav.Super knížka!

27.11.2019 5 z 5

Ta druhá Ta druhá Michelle Frances

Originální zápletka a překvapivý závěr.Trochu mi chyběl popis toho,co se Carrie v jejích 17letech stalo,ale jinak moc čtivě napsaný příběh.

Cizinec na pláži Cizinec na pláži Michele Campbell

Kniha se četla sama a jedním dechem.

Možná v jiném životě Možná v jiném životě Taylor Jenkins Reid

Moc hezky se to četlo

Panenka Panenka Hollie Overton

Super čtení!

13.11.2019 5 z 5

Syn vražedkyně Syn vražedkyně Joy Ellis

Parádní knížka.Příběh se četl lehce a rychle,vraha jsem trochu tušila už od poloviny knížky.Těším se na další díla od této autorky!

03.11.2019 5 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Kniha se četla jako po másle,napínavé až do poslední stránky.

22.09.2019 5 z 5

Až vysvitne slunce Až vysvitne slunce Debbie Macomber

Moje první kniha od této autorky a musím říci, že se mi strašně moc líbila. Mám ráda tento styl psaní a podobné příběhy.

31.08.2019 5 z 5

Do vody Do vody Paula Hawkins

Popravdě jsem měla trochu obavy, od této autorky jsem před tím nedočetla knihu Dívka ve vlaku, tak jsem čekala něco podobného, bylo to ale v nabídce v knihovně, tak jsem jí vzala a kupodivu jsem vůbec nebyla zklamaná, naopak! Čtení mělo spád, líbil se mi styl psaní z pohledu několika zúčastněných, závěr super.

06.08.2019 5 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Prostě hodně zvláštně napsaná knížka, nezačetla jsem se.

06.08.2019 1 z 5

Oblíbená sestra Oblíbená sestra Jessica Knoll

Tak tato kniha se opravdu nedala dočíst. ..pardon tedy za mne, možná se někomu líbit mohla, ale já byla opravdu zklamaná.

01.08.2019 odpad!

Znám tajemství Znám tajemství Tess Gerritsen

Opět super knížka od mé oblíbené spisovatelky! Přečteno za dva večery.Líbí se mi i napínavý děj lehce propojený se soukromým životem obou hlavních hrdinek. Mauře a Danielovi držím palce a příběh matky Jane - Angely je super,moc mne to baví.

17.07.2019 5 z 5

Kamkoli půjdeš Kamkoli půjdeš Camilla Way

Závěr mne dostal. Moc pěkná knížka, hodně dobře napsané.

08.06.2019 5 z 5

Muž za zdí Muž za zdí Emma Angström

Kniha se mi moc líbila.Trochu mi námětem připomínala knihu Obyvatel.Napínavé a čtivé do poslední stránky.

Mefisto Mefisto Tess Gerritsen

S každou další knížkou mne autorka baví čím dál víc.

Katarze Katarze Yrsa Sigurðardóttir

Já si pořád s každou další knížkou od Yrsy říkám, že už to nemůže být lepší ... no a ono může...super počtení!