Heli20 Heli20 komentáře u knih

Křižovatka života Křižovatka života Julianne MacLean

Pěkně jsem si poplakala.Ale jinak nádherný dojemný příběh.Příběh o tom,že i když je někdy život opravdu hodně bolavý,tak dokud tady žijeme,tak je pořád naděje.A že už je to prostě tak,že se život točí v kruzích nahoru a dolů.A že nikdy,když jsme dole nemáme zapomínat na to,že zase bude lépe a že nic netrvá věčně,ani utrpení.

01.10.2020 5 z 5

Sama v černém lese Sama v černém lese Cass Green (p)

Tahle kniha mi opravdu sedla.Prijemně se četla a potrhlá hlavní hrdinka mi byla moc sympatická.Příběh je z části humorný a dojemný a taky tajemný a strašidelný.

16.09.2020 5 z 5

Našeptávač Našeptávač Alex North

Tak to se opravdu povedlo. Pěkně do detailů propracovaný příběh, žádná nuda, četlo se jedním dechem.

13.09.2020 5 z 5

Rodina odvedle Rodina odvedle Sally Hepworth

Mně se kniha moc líbila.Zajímavý neotřelý příběh.

09.09.2020 5 z 5

Tiché lži Tiché lži Sarah Pinborough

Pěkné počtení,autorka nezklamala.

25.08.2020 5 z 5

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Tak za mne super!
Neotřelý a velice originální příběh,chvílemi mi běhal mráz po zádech,závěr naprosto šokující.Bavilo mne to a několik dní jsem o příběhu musela stále dokola přemýšlet.

25.08.2020 5 z 5

Žena na lesní cestě Žena na lesní cestě Megan Goldin

Kniha se výborně četla,děj byl napínavý až do samého konce,s hlavní hrdinkou jsem velice sympatizovala,přestože jsem měla v průběhu čtení občas malé pochybnosti.Ale strašně mne zklamal konec!Proto ubírám hvězdičku.Tyhle konce já prostě nemám ráda.

25.08.2020 4 z 5

Na špatném místě Na špatném místě Joy Fielding

Jakoby to ani nepsala Joy:(
Lehce uhádnutelná zápletka,příběh psaný jako červená knihovna.Za mně zklamání.

16.08.2020 3 z 5

Neplakej, vrátím se pro tebe Neplakej, vrátím se pro tebe Jaroslava Černá

Bylo to trochu přestřižené za vlasy.Některé pasáže dobré,ale pak přišlo něco,nad čím člověk jenom musel vrtět hlavou.

16.08.2020 2 z 5

Žena, kterou jsem byla Žena, kterou jsem byla Kerry Fisher

Parádní knížka!Nemohla jsem se odtrhnout.Je zajímavé si uvědomit,jak často si děláme soudy o jiných lidech aniž bychom věděli o jejich skutečných životech a trápeních.Sociální sítě k tomu hodně přispívají.Aneb na sousedově zahradě je tráva vždycky zelenější.

19.07.2020 5 z 5

Tam, kde ji našli Tam, kde ji našli Kimberly McCreight

Za mne jedna z nej knížek za poslední dobu.Napinave od zacatku do konce,četla se jedním dechem.Konec hodně překvapivý !

13.07.2020 5 z 5

Zmizení Zmizení Charlotte Link

Na knihu už jsem netrpělivě čekala a přečetla jako vždy jedním dechem. Fascinuje mne, jak autorka dokáže brilantně popsat jednotlivé postavy, jejich myšlenkové pochody a duševní rozpoložení. Hlavní hrdinka Kate mi byla velice sympatická a svým způsobem i blízká, moc jsem jí držela palce. Závěr knihy jsem ale trochu tušila, při čtení kapitol o myšlenkách osoby pachatele, ale přesto to vůbec nevadilo.

19.06.2020 5 z 5

Vyvrhel Vyvrhel Gilly Macmillan

Kniha se mi moc líbila,ale hodně jsem si při ní poplakala.Konec super,příběh ve mne hodně dlouho dozníval.

04.06.2020 5 z 5

Dokonalá manželka Dokonalá manželka J. P. Delaney (p)

To se nedalo ani dočíst.Ztráta peněz za knihu.

01.06.2020 odpad!

Šťastní a mrtví Šťastní a mrtví Mark Edwards

Kniha se moc dobře četla, dobře propracované osoby, vyšetřovatelka Imogen i Ben mi byli moc sympatičtí.Závěr jsem opravdu netušila.

28.05.2020 5 z 5

Kulka Kulka Mary Louise Kelly

Super počtení. Napínavé a krásně uzavřené.

20.05.2020 5 z 5

Perníková chaloupka Perníková chaloupka Carin Gerhardsen

První kniha od této autorky a jsem opravdu nadšená.Velice sympatické postavy vyšetřovatelů a přiznám se,že takové rozuzlení jsem do poslední chvíle nečekala.Velice jsem soucítila s osobou,která si v dětství prožila tolik utrpení ve školce ...no co dodat jdu do dalších knih od Carin !

10.05.2020 5 z 5

Tiché dívky Tiché dívky Eric Rickstad

Brilantně napsaný příběh!

07.05.2020 5 z 5

Na jedné lodi Na jedné lodi Mary Higgins Clark

Ať se na mne nikdo nezlobí,ale myslím si,že tuto knihu nepsala Mary H.Clark.Spíše to vidím na její dceru,která píše podobné “prostoduché”(pardon) příběhy.
Mary byla mistryně slova a napětí.Všechny její knihy byly mistrovským dílem s propletenou a nečekanou zápletkou.Za mne jedna z opravdu nej spisovatelek,kdy jsem vždy vedela,ze žádná její kniha nikdy nezklame.Proto jsem byla opravdu zklamaná.Nebyl to špatný příběh ani zápletka,ale bylo to prostě naivní.Jako oddechovka dobré.Ale to je asi tak vše.Nebudu zde spekulovat proč je na knize uvedeno jméno Mary H.Clark.At si každy udělá názor sám.

04.05.2020 1 z 5

Mám nad tebou moc Mám nad tebou moc Teresa Driscoll

Moc dobře napsaná knížka,hodně překvapivý závěr a moc se mi líbil autorčin popis jednotlivých postav a jejich myšlení a cítění.

07.03.2020 5 z 5