Heli20 Heli20 komentáře u knih

DNA DNA Yrsa Sigurðardóttir

Teda to bylo počteníčko.Za mne zatím nejlepší kniha od Yrsy. Sice mi trochu chyběly náznaky možného nadpřirozena,na které jsem byla zvyklá z předchozích děl,ale i tak super knížka s překvapivým koncem.Jen toho chudáka Karla mi bylo moc líto .

14.08.2018 5 z 5

Obrazy z říše mrtvých Obrazy z říše mrtvých Rainer Holbe

Myslím,že u této knihy není třeba žádného komentáře..ten kdo je na cestě...pochopí...děkuji za tuto knihu

Wonderland: Země divů Wonderland: Země divů Jennifer Hillier

Super knížka!Napínavé a překvapivé čtení.

Řezník Řezník Jennifer Hillier

Tedy to bylo počteníčko,napínavé od začátku až do konce.Je pravda,ze v průběhu děje do sebe začínají zapadávat jednotlivé díly skládanky,takže konec není zas až takovým překvapením,navíc vrah je znám hned od začátku,ale stejně,fascinující jak autorka dokonale popsala uvažování sériového vraha...Četla jsem od stejné autorky již knihu Wonderland země snů,která byla také hodně zdařilá,takže ji řadím mezi své oblíbené autory a jdu pátrat po jejích dalších dílech.

Pokrevní sestra Pokrevní sestra Jane Corry

Už dlouho jsem si nevychutnala čtení knihy,jako při této.Hluboce psychologicky propracovaný příběh.

30.07.2018 5 z 5

Modrá Modrá Lucy Clarke

Přečteno za jeden večer.Moc se mi líbí autorčin styl psaní - prolínání minulého a aktuáního děje. U této knihy jsem obzvlášť vděčná za happy end, protože jsem už skoro nevěřila...

29.06.2018 5 z 5

Rozhodnutí Rozhodnutí Charlotte Link

Jedna z mých NEJ autorek.Myslela jsem si, že už mne nemůže ničím novým překvapit, ale stále žasnu.Brilantně napsaný příběh,člověka to stále nutí obracet rychle stránky,aby se dozvěděl...no prostě Charlotte...

29.06.2018 5 z 5

To mi zaplatíš To mi zaplatíš Lisa Jackson

Moje oblíbená spisovatelka opět nezklamala.

27.06.2018 5 z 5

Stíny nad zálivem Stíny nad zálivem Lucy Clarke

Četla jsem jedním dechem.Závěr strhující .

18.06.2018 5 z 5

Budu vším, čím mě chceš mít Budu vším, čím mě chceš mít Mindy Mejia

Přiznám se, že jsem ze začátku měla o knize úplně jinou představu, ale rozhodně jsem nebyla zlamaná,naopak!Zajímavě psaný příběh z pohledu všech zúčastněných postav, absolutně jsem neměla během čtení tušení,kdo zabil hlavní hrdinku.

12.06.2018 5 z 5

Hrob mé sestry Hrob mé sestry Robert Dugoni

Wow,přesně tímto stylem napsané knihy miluji. Napětí,hluboce propracovaný příběh, čtivé, sympatické hlavní postavy. Přiznám se, že jsem si i hodně poplakala.Přečetla jsem tuto knihu jedním dechem a všem vřele doporučuji!

12.06.2018 5 z 5

Hlasy Hlasy Ursula Poznanski

První kniha od této autorky,ale moc mne nenadchla.Zdlouhavé popisy situací moc nemám ráda a děj se dal předvídat, pokud je situován v prostředí psychicky narušených lidí,nad kterými má vždy někdo druhý moc, vždy se do dá dopředu tak trochu odhadnout.

03.06.2018 1 z 5

Žena v okně Žena v okně A.J. Finn (p)

Chvíli mi trvalo se začíst a přiznám se, že ze začátkujsem dokonce i některá místa přeskakovala,ale konec je opravdu strhujcí a nečekaný!

03.06.2018 4 z 5

Dnes v noci zemřeš Dnes v noci zemřeš Viveca Sten

Tak za mne 5 hvězdiček. Přečetla jsem celou sérii, ale tato kniha mi přišla nejvíce povedená. Krásně propracovaný příběh. Některé pasáže, hlavně líčení tvrdého výcviku a šikany vojáků z Kustjägare, byly síla. Závěr překvapivý.

29.04.2018 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Čtivá,vtipná,moc dobře napsaná oddychovka.Moc jsem se pobavila.

17.04.2018 5 z 5

Na lovu Na lovu Meagan Spooner

Nádherná knížka,pohlazení pro duši..četla jsem jedním dechem a dávám za pravdu níže uvedeným komentářům..chci poračování,chci prostě číst dál:)

13.04.2018 5 z 5

Šmírák Šmírák Charlotte Link

Tato spisovatelka nikdy nezklame.Mám od ní přečteno téměř vše a vždy mne dokonale překvapí.Tato kniha je hlavně o sondě do duše osamělého člověka.Hned od začátku jsem se "Šmírákem" měla soucit a přála jsem mu dobrý konec.

08.04.2018 5 z 5

Eleanor se má vážně skvěle Eleanor se má vážně skvěle Gail Honeyman

Málokterá kniha na mne tak silně zapůsobila. Od samého začátku jsem měla tendeci hlavní hrdinku trochu "propleskount",aby se vzpamatovala,ale postupem děje jsem si stále více uvědomovala její zraněnou osobnost a strašně moc jsem si pro ni přála dobrý konec. Kniha zůstane čtenářům určitě dlouho v hlavě.

08.04.2018 5 z 5