andy_nejedla andy_nejedla komentáře u knih

Sama sebou Sama sebou Jojo Moyes

Krásné pokračování příběhu o životě Lou. Doufám, že časem bude další. :)

26.02.2021 5 z 5

Její třešničky Její třešničky Penelope Bloom

Super volné pokračování banánu

20.01.2021 5 z 5

Jeho banán Jeho banán Penelope Bloom

Příjemná oddechovka na pár hodin, už se těším, až si přečtu třešničky.

20.01.2021 5 z 5

Slunečná 2 - Pokračování vašich oblíbených příběhů Slunečná 2 - Pokračování vašich oblíbených příběhů René Decastelo

Opět přečteno jedním dechem. Skvěle mi kniha připomněla díly seriálu, které jsem si už moc nepamatovala.

19.01.2021 5 z 5

Ve tvých očích Ve tvých očích Nicholas Sparks

Knihy, které jsem od Sparkse zatím četla, byly romantické. Tahle byla jiná, ale i tak jsem ji přečetla téměř jedním dechem. Myslím, že spojení romantiky a detektivky není špatný nápad.
"Tak jo"

18.01.2021 4 z 5

Přátelé Přátelé Kelsey Miller

Od knihy jsem čekala podstatně víc. Některé věci mi přišly zajímavé, avšak většina knihy se jen táhla.

16.01.2021 3 z 5

Když jsme se viděli naposled Když jsme se viděli naposled Carol Mason

Krásná kniha! Vysnila jsem si konec a pak jsem 2x byla smutná z toho, že to nedopadne tak, jak chci já, ale nakonec dopadlo.

09.01.2021 5 z 5

Kočka na cestách Kočka na cestách Hiro Arikawa

Moc krásný a zároveň smutný příběh. Na knize mi vadilo, že se občas během pár stránek opakovala jedna informace dvakrát, jinak to je taková oddechovka na večer.

08.01.2021 4 z 5

Slunečná Slunečná René Decastelo

Krásně napsáno, doufám, že bude pokračování :)

07.01.2021 5 z 5

Volání divočiny Volání divočiny Jack London

Zajímavý, hezký příběh. :)

02.01.2021 4 z 5

Dámská volenka Dámská volenka Larissa Zageris

Přečteno? Nebo ne? Těžko říct. Na jednu stranu jsem ráda, že jsem si přečetla "jeden" příběh. Zároveň mě napadlo, číst další (prostě jít jinudy), ale zas tolik mě příběh neuchvátil.

27.12.2020 3 z 5

Nejlepší víkend Nejlepší víkend Patrik Hartl

Za mě nejslabší kniha od Hartla. Taková nemastná/neslaná.

26.12.2020 3 z 5

Kniha hlavolamů Sherlocka Holmese Kniha hlavolamů Sherlocka Holmese Dan Moore

Pěkně zpracované, u řešení bych ocenila u některých věcí více rozepsané řešení a ne jen číslo.

09.12.2020 4 z 5

Skvěle zpracované, určitě se ke knize vrátím, když si nebudu vědět s něčím rady.

05.12.2020 5 z 5

Pýcha a předsudek (převyprávění) Pýcha a předsudek (převyprávění) Gill Tavner

Nevím, jestli prostě nejsem na klasiku nebo je převyprávění tak špatné. Nicméně po tomhle si jen tak originál nepřečtu.

24.10.2020 1 z 5

Vandal a já aneb Kůň pro radost Vandal a já aneb Kůň pro radost Hana Hozová

Ze začátku mě kniha bavila, ale asi v půlce knihy mě to bavit přestalo, protože vyprávění je furt stejné a člověka to nebaví.

16.10.2020 2 z 5

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Pokaždé když jsem vzala knížku do ruky, tak mi 2-3 stránky trvalo než jsem se začetla, ale poté se mi četlo dobře. Konec mě překvapil a předpokládám, že Loutkář na tuto knihu navazuje a já se dozvím o Wolfovi víc.

08.08.2020 3 z 5

Deset let se ségrou Deset let se ségrou Nicole Ehrenbergerová

Pěkná kniha, hodně pasáží je vtipných. Vzhledem k tomu, že obě holky sleduju na instagramu, jsem neměla problém s rozeznáním, která co psala.

30.07.2020 4 z 5

Miluji tě k zbláznění Miluji tě k zbláznění Andrews McMeel

Roztomilá knížka zamilovaných citátů :)

02.06.2020 4 z 5

Jeden z nás Jeden z nás Shari Lapena

Autorka opět nezklamala! Kniha byla napínavá zase až do konce a tato varianta mě během čtení vůbec nenapadla. :-)

02.06.2020 5 z 5