Ve tvých očích

Ve tvých očích

Colin Hancock má za sebou divokou minulost, a přestože se snaží žít správně, stále se nad ním vznáší hrozba vězení. Maria Sanchezová, dcera mexických přistěhovalců, je jeho zdánlivý opak; úspěšná, tvrdě pracující, dokonalá. Ani jeden nehledá vážný vztah, ale náhodné setkání na deštivé silnice zkříží jejich cesty nečekaným...celý text

Colin Hancock má za sebou divokou minulost, a přestože se snaží žít správně, stále se nad ním vznáší hrozba vězení. Maria Sanchezová, dcera mexických přistěhovalců, je jeho zdánlivý opak; úspěšná, tvrdě pracující, dokonalá. Ani jeden nehledá vážný vztah, ale náhodné setkání na deštivé silnice zkříží jejich cesty nečekaným způsobem. Silně zakořeněné předsudky nakonec nejsou tak silné jako pouto, které se mezi nimi vytvoří. Nový román Nicholase Sparkse připomíná, že ti, kdo nás dokážou vidět v nejjasnějším světle, se zprvu mohou skrývat ve stínu… méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/32_/320976/ve-tvych-ocich-oXs-320976.jpg 416
Originální název:

See Me (2015)

Žánr:
Literatura světová, Romány, Pro ženy
Vydáno:, Ikar (ČR)
Více informací...
Nahrávám...

Komentáře (5)

Přidat komentář
helenkan
13. února

Pěkný příběh,ale měla jsem pocit,že mi chybí Sparks.

Šánka
05. února

Kdo očekává autorův typický, dojemný milostný příběh bude asi zklamaný. Komu ale naopak autorovy romantické dojáky nesedí, snad by se mu mohla kniha líbit. Já bohužel patřím do té první skupiny.
Ale....Sparks je vynikající vypravěč, první část, do tradičního zvratu, není zase až tak špatná, jenže pak se děj přesouvá do detektivní roviny a ač ten žánr mám moc ráda, tady to nebylo ono. A abych zápletku a pachatele uhádla téměř na začátku....!!!
Tak bych poprosila, pane Sparksi, dopřejte nám jednou za rok ten váš nádherný pohádkový mix sentimentality, nekonečné lásky a přeslazenosti, jak to umíte jen vy. Ať ten balíček kapesníků můžu u vašeho příběhu zase jednou použít :-).

kalinkacz
02. února

Nicholas Sparks je můj srdcový autor! Jeho knihy jsou naprosto skvělé a za srdce beroucí... Tento román je opravdu hodně obsáhlý a jako jediný má malou detektivní zápletku... No, jelikož nejsem detektivkový typ čtenáře, tak mě tato část příliš nebavila a proto jsem hodnocení knihy musela snížit... Nicméně kniha je to opět překrásná a za přečtení rozhodně stojí!

jaspis
01. února

Zatím jsem moc knih od N. Sparkse nepřečetla, ale z těch, které se mi dostaly do ruky je tahle nejlepší. Sparks umí lehce ukolébat, že má člověk pocit, že se v knize skoro nic neděje, ale přitom se děje všechno. Není to tradiční autor romantických knih, což je podle mě fajn změna, ale taky na konci čtenář nebude rozhozený.

RyxiraAmyGinger
17. ledna

Nicolas Sparks asi nikdy nebude můj favorit.