Ve tvých očích přehled

Ve tvých očích https://www.databazeknih.cz/img/books/32_/320976/bmid_ve-tvych-ocich-oXs-320976.jpg 4 394 394

Colin Hancock má za sebou divokou minulost, a přestože se snaží žít správně, stále se nad ním vznáší hrozba vězení. Maria Sanchezová, dcera mexických přistěhovalců, je jeho zdánlivý opak; úspěšná, tvrdě pracující, dokonalá. Ani jeden nehledá vážný vztah, ale náhodné setkání na deštivé silnice zkříží jejich cesty nečekaným způsobem. Silně zakořeněné předsudky nakonec nejsou tak silné jako pouto, které se mezi nimi vytvoří. Nový román Nicholase Sparkse připomíná, že ti, kdo nás dokážou vidět v nejjasnějším světle, se zprvu mohou skrývat ve stínu…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

See Me , 2015

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Ve tvých očích. Přihlašte se a napište ho.

mia.com
02.12.2023 4 z 5

(SPOILER) Aaaaach, Colin...No toho bych brala hnedka, mnam. Pardon :D. Ale uplne jsem ho videla pred ocima s tema kerkama noooo. Jinak bych ke knizce pridala i zanr thriller. I kdyz asi takovy lehci, coz nemuzu uplne presne rict, protoze je nectu :D. Ale bylo to celkem napinave, zajimave a klasicky jsem na pachatele neprisla (vztahy kdo s kym mi jdou, ale pachatele nikdy neuhadnu proste). A proc to vzdycky musi odnest to nebohe zvire? To nesnasim.

mončičák42
12.09.2023 4 z 5

Příjemné oddechové čtení okořeněné napětím, sympatické hlavní postavy, pěkně jsem si u této nenáročné knížky odpočinula.

Ira13
20.08.2023 5 z 5

Kniha mě docela překvapila. Čekala jsem jen romanťárnu a ona je to pak i napínavá detektivka.

Knižní novinky

09.01.2017

Vysoká škola je jako bublina, která vás chrání před okolním světem. Máte nadbytek volného času, přátele, kteří bydlí s vámi nebo hned vedle, a do budoucna hledíte s neutuchajícím optimismem.

Kniha Ve tvých očích v seznamech

v Právě čtených10x
v dalších seznamech5x