andy_nejedla andy_nejedla komentáře u knih

Město malérů Město malérů Ellery Queen

Jedna z nejhorších knih, co jsme kdy četla... Strašná nuda

26.10.2019 odpad!

Rozum a cit (převyprávění) Rozum a cit (převyprávění) Gill Tavner

Kniha neurazí ale ani nenadchne, příběh mě neoslovil natolik, abych si přečetla originál, ale je možné, že se to časem změní.

26.10.2019 3 z 5

Sedmilhářky Sedmilhářky Liane Moriarty

Moje třetí knížka od této autorky a zase skvělá! Musím teda podotknout, že nejprve jsem viděla seriál, ale knížka byla lepší, svižnější a navíc obsáhlejší, jsem ráda, že mám toto srovnání a těším se, až si přečtu od Liane Moriarty nějakou další knížku. :)

24.10.2019 5 z 5

První a poslední fitness kniha První a poslední fitness kniha Andrea Mokrejšová

Skvělá motivační a návodová kniha, podle fitfabu cvičím už několik měsíců a tato kniha mě jen utvrdila v tom, co dělám. :)

19.09.2019 5 z 5

Jmenuji se Nikdo Jmenuji se Nikdo Matthew Richardson

Kniha mi přišla velmi slabá, některé pasáže nedodělané, člověk si mohl domyslet vlastní děj, což podle mě není moc dobré, když se to opakuje. Další věc je počet kapitol, kterých je přes 60, ve chvíli kdy jsem se začetla, kapitola skončila a začala další o pár chvil později, prostě knize něco chybělo. Kdyby to bylo napsané jako povídka, tak by příběh nebyl špatný.

18.09.2019 2 z 5

Padesát stínů Evy Padesát stínů Evy Rossella Calabró

Po knize Padesát stínů Adama jsem se na knihu těšila, ale tohle je hodně slabý...

14.09.2019 1 z 5

Dívka, již jsi tu zanechal Dívka, již jsi tu zanechal Jojo Moyes

Krásná kniha, konec knihy mě nakonec mile překvapil :)

13.09.2019 5 z 5

Na co Alice zapomněla Na co Alice zapomněla Liane Moriarty

Moje druhá kniha od této autorky, přečteno jedním dechem. Super knížka, doporučuji :)

06.09.2019 5 z 5

Manželovo tajemství Manželovo tajemství Liane Moriarty

Boží, boží, boží! Už se těším na další knížky od této autorky. :)

02.09.2019 5 z 5

Kniha byla moc pěkná, několikrát jsem se nahlas zasmála. :)

21.07.2019 4 z 5

Život ve dvou Život ve dvou Nicholas Sparks

Krása! Několikátá knížka od Sparkse a těším se, až si přečtu nějakou další :)

12.07.2019 5 z 5

Zlomená srdce Zlomená srdce M. J. Summers (p)

Boží! Stejně skvělé jako předchozí díly.

20.04.2019 5 z 5

Příběh služebnice Příběh služebnice Margaret Atwood

Ten konec?!
Zkazil dojem z celé knihy.

31.03.2019 2 z 5

Skvrna Skvrna Gillian Flynn

Kniha dobrá, až na ten konec, ten mě zklamal, proto jen 4 hvězdičky.

17.03.2019 4 z 5

My Cooking Diary My Cooking Diary Kateřina Lustigová

Skvělá kuchařka :-)

24.10.2018 5 z 5

Cat & Cook Cat & Cook Ivana Jindřichová

Jedna z nej kuchařek! :-)

24.10.2018 5 z 5

Zmizelá Zmizelá Gillian Flynn

Knížka se mi moc líbila, byla jsem z ní zmatená, chvílema jsem nevěděla, co si myslet, ale konec jsem čekala lepší - pozor SPOILER - kdyby ji nakonec zabil nebo by Amy spáchala sebevraždu, bylo by to dokončené, takhle byl otevřený konec a to nemám ráda, proto dávám jen 4 hvězdy.

23.10.2018 4 z 5

Čtyři dohody Čtyři dohody Don Miguel Ruiz (p)

Velmi důležitá kniha pro každého. Stojí za přečtení. Dobře se čte a otevře člověku oči, pak vidíte sami sebe úplně jinýma očima.

05.09.2018 5 z 5

Drákula Drákula Chaz Brenchley

Příběh je všeobecně známý, toto převyprávění je pěkné a škoda, že jsem na něj nenarazila před maturitou - určitě bych Drákulu do maturitní četby dala, protože v tomto převyprávění je na konci i doplnění informací, které jsou v původním románu.

05.09.2018 4 z 5

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

Mně se knížka moc líbila, napínavá do poslední chvíle a už se moc těším na Ve službách zla. :-)

04.09.2018 5 z 5