andy_nejedla andy_nejedla komentáře u knih

Sex ve městě Sex ve městě Candace Bushnell

Raději zůstanu u filmů a seriálu Sex ve městě, kniha je fakt špatná.

01.06.2020 odpad!

Spřízněná duše Spřízněná duše Nicholas Sparks

Autor opět nezklamal. Miluju jeho styl psaní, miluju jeho knihy a také miluju jeho příběhy. Krásné, romantické, hodně čtivé. :-) Tato kniha mě opět překvapila, protože u autora nikdy nevím, jak nakonec příběh dopadne.

07.05.2020 5 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Začala jsem číst jako první Jáchyma a tahle část mě bavila mnohem víc. Možná to je tím prožití více zážitků s ním, s Veronikou nebylo moc zážitků, spíše jen problémy ve vztazích.

05.05.2020 4 z 5

Místnost Místnost Jonas Karlsson

Zajímavá kniha o člověku, který není úplně normální. Jen konec mi přišel zcela nepropracovaný.

01.05.2020 4 z 5

Osobní asistentka Osobní asistentka Renée Knight

Kniha se četla dobře a rychle, příběh měl dobrý námět, ale kniha Dokonalý cizinec se mi líbila podstatně víc, tak jsem měla na tuhle asi příliš vysoké očekávání.

30.04.2020 2 z 5

Prvok, Šampón, Tečka a Karel Prvok, Šampón, Tečka a Karel Patrik Hartl

Super knížka, která se čte sama. :)

25.04.2020 4 z 5

Malá kniha života - Moudrá slova pro dnešní dobu Malá kniha života - Moudrá slova pro dnešní dobu kolektiv autorů

Něco je jasné a něco je úplně mimo tenhle svět...

24.04.2020 3 z 5

Malá kniha pozitivity Malá kniha pozitivity Lucy Lane

Některé věci už dávno dělám, některé začnu, ale v knize jsou i takové, které jsou velmi naivní.

24.04.2020 4 z 5

Kocour v klobouku Kocour v klobouku Dr. Seuss (p)

Hezké :) na to, že jde o překlad, jsou verše dobré a je to hezká pohádka.

23.04.2020 4 z 5

Má mě rád, nemá mě rád Má mě rád, nemá mě rád Sally Thorne

Pěkná oddychovka s jednoduchou zápletkou. :)

23.04.2020 3 z 5

Šeptající dívka Šeptající dívka Marko Hautala

Nevím, co si o knize vlastně myslet... Musím říct, že se četla vlastně sama, hodně jsem se při čtení bála. Ve 3/4 knihy mi to přišlo ale jako strašné scifi, které pak naštěstí skončilo, avšak v knize absolutně nebylo vysvětleno nic a najednou skončila.

18.04.2020 2 z 5

Píseň zítřka Píseň zítřka Alice Peterson

Krásná kniha. Zároveň je kniha poučná pro lidi, co neznají CF. No a album Daydreams si půjdu rovnou stáhnout a hodit do mobilu... :-)

13.04.2020 5 z 5

Záblesk hněvu Záblesk hněvu Brigitte Blobel

Před několika lety jsem se knihu pokoušela číst poprvé, ale nebavila mě už ze začátku, tak jsem ji odložila. Nyní jsem se rozhodla, že si ji konečně přečtu, ale asi jsem na to už stará a nebavilo mě to už od začátku. Kniha je psána jako popisný sloh a to je fakt nebaví.

07.04.2020 1 z 5

Útěk na druhý břeh Útěk na druhý břeh Jana Abrahamová

Kniha se mi jako celek líbila, ale občas jsem byla zmatená z toho, kdo je vlastně hlavní postava, a proč se vedlejším postavám autorka věnuje tak intenzivně.

06.04.2020 4 z 5

Volba Volba Nicholas Sparks

Dlouho jsem u knížky nebrečela... Krásný příběh, byla jsem si téměř jistá, že vím, jak to skončí a Sparks opět překvapil, tentokrát mile. :-)

04.04.2020 5 z 5

Povídky o lásce Povídky o lásce Tereza Schillerová

Tak tohle bylo hodně slabý. Naprosto chápu, proč je kniha samostatně neprodejná. Povídky úplně o ničem.

01.04.2020 1 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Nicholas Sparks

Celou knihu jsem si představovala, jak to dopadne, byla jsem si téměř jistá tím, že to dopadne úplně jinak... :-( Jinak Sparks nezklamal, opět skvělá kniha. :-)

29.03.2020 4 z 5

Ve službách zla Ve službách zla Robert Galbraith (p)

Kniha super, ale ten konec? Posledních 100 stránek jsem se nestačila divit.

15.03.2020 4 z 5

Jak Grinch ukradl Vánoce! Jak Grinch ukradl Vánoce! Dr. Seuss (p)

Krásné verše a ilustrace :-)

02.01.2020 3 z 5

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Autorka opět nezklamala. Skvělá kniha :-)

31.10.2019 5 z 5