andy_nejedla andy_nejedla komentáře u knih

Co vás v dějáku nenaučili Co vás v dějáku nenaučili Markéta Lukášková

Tak tohle bylo fakt špatný. Nic nového jsem se nedozvěděla, četlo se to špatně. Kdyby aspoň věci, co lidi ví, byly napsané poutavě, ale takhle to fakt bylo špatný.

16.02.2024 1 z 5

Severka Severka Nina Špitálníková

Tak tohle bylo šílený čtení, moc mě knížka bavila, i když mě chvílemi až mrazilo. Určitě doporučuji.

14.02.2024 5 z 5

Určitě doporučuji, autorka má osobní zkušenost a dobře ji sepsala do knihy. Včera jsem četla Svědectví o životě v KLDR, kde se opakují některé věci z této knihy, ale vůbec to jako připomenutí nevadí.
Některé kapitoly jsou docela dlouhé, ale to také ve výsledku nijak nevadí.

12.02.2024 5 z 5

Svědectví o životě v KLDR Svědectví o životě v KLDR Nina Špitálníková

(SPOILER) Přečteno během jednoho dne, nemohla jsem se od knihy odtrhnout. Je šílené, že to jsou svědectví a ne vymyšlené příběhy. Akorát teda poslední rozhovor mě rozčílil přístupem důchodkyně i po těch letech, co žije jinde.

10.02.2024 5 z 5

Aristokratka na koni Aristokratka na koni Evžen Boček

Stejně jako předchozí knihy se mi i tahle četla moc dobře a zase se těším na další díl.

09.02.2024 5 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

Stejně jako první díl to bylo dobře čtivý a pořád se mi líbí deníkový styl. Několikrát mě kniha rozesmála nahlas, super! :D

06.02.2024 5 z 5

Její keřík Její keřík Penelope Bloom

Pěkná oddychovka. Překvapivě jiný příběh než u předchozích. Opět čtivě napsané.

05.02.2024 5 z 5

Ráj mrtvých dětí Ráj mrtvých dětí Roxann Hill

(SPOILER) Ze začátku mě kniha nebavila, pak mě zas bavila, ale chvílemi mi to přišlo fakt překombinovaný. Od cca půlky jsem čekala, že bude problém s doktorkou a taky že jo. Dala bych 4/5, kdyby konec nebyl tak useklý. Nemám takové konce ráda.

05.02.2024 3 z 5

Vrah je v každém z nás 2 Vrah je v každém z nás 2 Lucie Bechynková

Za mě byla jednička skvělá, ale dvojka byla ještě mnohem lepší! Doporučuju! A hlavně zůstaňte na svobodě a naživu.

31.01.2024 5 z 5

Spasitel Spasitel Jo Nesbø

(SPOILER) Nejdřív jsem si říkala, že oproti předchozímu dílu to není tak dobré, ale konec knihy mě asi pětkrát přescědčil o opaku. Takže se už zase těším na další díl s HH.

SPOILER!
To, že Jona nechal Harry popravit mě překvapilo, ale řekla jsem si, že to je dobře, ale to, že Moller spolupracoval s Waalerem a ani nevěděl, že spolupracuje s ním? Panebože! Prostě skvělé!

25.01.2024 5 z 5

Panna, nebo orel Panna, nebo orel James Bailey

Taková pohádka. Četlo se to dobře, ale vadí mi, že některé kapitoly skončily a čtenář se nedozví, jestli teda jo nebo ne? Nejsem Lucy, abych vyhledávala otevřené konce.

23.01.2024 3 z 5

Pentagram Pentagram Jo Nesbø

Po dlouhé době jsem si zas vzala další díl ze série Harry Hole a moc se těším na další, jen co přijdu domů, tak ho vyndám z knihovny. Knížka je čtivá, úplně vás pohltí.

16.01.2024 5 z 5

Skrytá píseň Skrytá píseň Valentina Nazarova

Hrozně špatně se mi to četlo. Celou dobu mi to přišlo dost natahovaný a celkově divný. Asi poslední čtyři kapitoly to lehce zachránily, a tak místo jedné hvězdičky dávám dvě.

12.01.2024 2 z 5

Dohoda Dohoda Paulina Świst

(SPOILER) No... Nevím, kde začít. Dlouho jsem nečetla horší knížku. Popisy věcí, které mě nezajímají a navíc špatnej popis, nevím, jestli jsou tak špatné autorky nebo překlad, ale fakt hrůza. Děj celkem o ničem, na posledních dvaceti stránkách asi pokus o detektivku? Tím to fakt nezachránily. A otevřený konec, aby se čtenář nedozvěděl vůbec nic.

Normálně mám takovéhle oddechovky ráda, ale chce to i nějakou zápletku, i když jednoduchou a ne tohle. Další díl určitě číst nebudu.

11.01.2024 1 z 5

Knížka se mi moc líbila, u některých věcí jsem si říkala, že to snad ani není možné. Určitě doporučuju každému, koho zajímá krimi, je to taková realistická kriminálka na papíře.

09.01.2024 5 z 5

Gazely Gazely Patrik Hartl

Od knížky jsem se nemohla odtrhnout, jak dobře se mi četla a chytila mě. Oddychovka na dva večery. Přišlo mi fajn propojení s Prvok, Šampón, Tečka a Karel.

07.01.2024 5 z 5

Neodpovídej Neodpovídej Lucie Bechynková

Za mě super! Přečteno téměř na jeden zátah, moc se mi kniha líbila a doufám, že to není Lucky poslední detektivka.

05.01.2024 5 z 5

Ženy zločinu Ženy zločinu Lucie Bechynková

Moc se mi knížka líbila, přišlo mi dobré, že se rozhovory a příběhy střídaly.

04.01.2024 5 z 5

Zbožňuju Londýn Zbožňuju Londýn Lindsey Kelk

Ze začátku byla knížka slabší, ale cca od sté stránky jsem se od čtení nemohla odtrhnout.

03.01.2024 4 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Vtipné, čtivé. Přečetla jsem během jednoho dne a už se těším na další díl. Vyhovoval mi deníkový styl knihy.

21.12.2023 5 z 5