Zlomená srdce

Zlomená srdce https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/376533/bmid_zlomena-srdce-Akv-376533.jpg 4 110 18

Full Hearts série

< 4. díl

Jsou to už tři roky, co Trey opustil rodný ranč v Coloradu, aby unikl výčitkám svědomí. Krátký románek s bratrancovou brazilskou přítelkyní mu pošramotil pověst a udělal z něj černou ovci rodiny. Právě teď se soustředí na školu a snaží se dostudovat, když se zničehonic dovídá, že je otcem skoro tříletého chlapce. Trey neváhá a okamžitě se vydává do Brazílie, aby o svého syna bojoval. To poslední, co chce, je už tak dost složitou situaci komplikovat, pak se ale seznámení s chlapcovou půvabnou a charismatickou chůvou Alexandrou…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Breaking Hearts , 2014

Kristy.Seb
30.03.2024 4 z 5

Příjemné zakončení série. Celá série se mi líbila.

helenkan
10.07.2021 2 z 5

Pro mně tohle nic moc. Taky jsem to četla poměrně dlouho. A abych to moc nehaněla. Příběh začínal celkem dobře. Obě hlavní postavy byly sympatický a začlo to být zajímavý. Kéž by to tak i zůstalo, ale bohužel se to zvrtlo. A pak už jsem se musela nutit k dočtení.

maafa
06.04.2021 4 z 5

Ze série Full Hearts se mi k přečtení dostaly tři díly a tento byl z nich pro mě jednoznačně nejčtivější. Roli v tom určitě sehrálo zajímavé prostředí i pestré spektrum postav. Je ale znát, že je kniha určena spíš mladším ročníkům...Ostatně tomu odpovídá i věk hlavních hrdinů, jejichž chování bylo někdy opravdu dětské:)....ale nechci tu házet spoilery. Každopádně to bylo dojemné, díky malému Thomasovi i roztomilé, nenáročné čtení s, jak jinak, pohádkovým, i když trochu uspěchaným koncem.

diana1217
29.03.2021 1 z 5

Tahle kniha mě tedy moc nenadchla. Vím, že konec bude nejspíš hezký, ale nemůžu se donutit ji dočíst, a to nerada nechávám knihy rozečtené. Pokud je tohle nejlepší díl autorky, tak její knihy nejsou pro mě.

LucieVero
05.03.2021 5 z 5

Krásný závěr krásné série, až je mi líto, že už jsem to dočetla

Myška43
25.08.2020 5 z 5

Tento díl se autorce hodně povedl. Krásný příběh, rozmanitý děj, plno emocí a zajímavých postav. Moc mě kniha zaujala a ráda si ji v budoucnu opět přečtu.

Maruš.D
14.08.2020 4 z 5

Zdá se mi, že je to asi nejvíce povedený díl. Byla jsem velmi zvědavá na Treye a Thomase a co se s nimi stane a tohle byla docela jizda. Tentokrát autorka trochu nabourala svůj stereotyp a kniha byla výjimečnější, než předešlé díly. Alessa byla v pohodě, naprosto jsem jí chápala a sympatizovala s ní. Malý Thomas byl roztomilý a bylo mi líto, čím vším si prošel. Trey byl oříšek. Na hl. hrdinech byl znát jejich věk a jejich nevyřáděnost v životě. Nakonec si oba uvědomili své chyby a vše se vyřešilo jak je u autorky zvykem. Klidně by to mohlo být kratší, ale jako oddychovka dobrý.

hlavajda93
25.03.2020 4 z 5

Povedený konec série a pokračování příběhu o Treyovi a malém Thomasovi. Trey byl typický "dokonalý" krasavec, ale trošku nevybouřený a toužící po adrenalinu za každou cenu. Allessa zase příliš hodná a dokonalá chůva. Za mě určitě lepší než 1. díl o Colovi, ale když bych to měla hodnotit v rámci celé série, tak se mi více líbil 2. a 3. díl. U této knihy se mi líbila hlavně první půlka, pak se to dost vleklo a bylo to pořád o tom samém dokola, konec zas nabral rychlý spád a poměrně předvídatelný, ale jinak pěkná oddychovka.

cukrovka
06.02.2020 4 z 5

Taková odpočinková četba. Romantika s erotikou. První půlka taková nudná, ale závěr přinesl trochu drama.

bedrunka222
23.04.2019 5 z 5

Narazila jsem na ni náhodou (asi jako na každou knížku :D), nečetla jsem předchozí díly (zatím!!!), ale už teď můžu říct, že se mi určitě budou líbit. Tato kniha byla úžasná, krásně napsaná, příběh byl napsaný poutavě a absolutně mě pohltila atmosféra i styl, kterým byla napsána. Vřele doporučuji... Upřímně jsem čekala poté, co jsem četla životopis autorky (ještě předtím než knihu), že se bude jednat o hodně "lechtivou" knížku. Nicméně není tomu tak (na rozdíl například od knihy Jiskření od P. Douglas), ale vůbec mi to nevadilo. Je to strhující příběh plný zvratů, lásky, chtíče a důkazů, že pokud se jedná o skutečnou lásku, není nic, co by se nedalo odpustit a spravit... Za mě 6 hvězdiček... :)

andy_nejedla
20.04.2019 5 z 5

Boží! Stejně skvělé jako předchozí díly.

AliceTief
14.01.2019 4 z 5

Je pravda že na první dva díly to nemá, ale jsem opravdu šťastná, že Trey neskončil s Gabrielou, opravdu jsem ji neměla ráda ani v prvním díle ani teď, i kdyby se tu postavila na hlavu =D...jinake velice příjemné čtení =)

mariva
11.01.2019 4 z 5

Docela příjemná odpočinková četba. Na můj vkus tam mohlo být méně erotických scén, ale k tomuto žánru to asi patří.

Petra38
21.10.2018

Skutecne je tento dil trochu slabsi, dej byl neuveritelne predvidatelny. Nemuzu mu uprit ten naboj lasky a jelikoz mam moc rada autorcino psani fakt jsem si ho precetla s velkou chuti:-) a urcite se tesim na dalsi knihy:-)

happy19
28.09.2018 3 z 5

Zatím nejslabší ze série na první a druhý díl to nemá.;-)

Jannna87
03.09.2018

Kniha se dobře četla. Celá série je oddechová, je napsána tak, aby při čtení nebylo třeba moc přemýšlet, co čtete. Výborné čtení na večer po dlouhém dni. Určitě bych doporučila.

Evka3814
19.08.2018 5 z 5

Výborná kniha,čte se úplně sama. Jako u předešlých dílů i tento příběh měl vše co má takováto kniha mít. Více takových knih:)

Szekynka
30.07.2018 4 z 5

Úplně nechápu některé názory, jak to bylo přitažené za vlasy, slaďárna a přehnaná romantika. Tahle kniha se už dle anotace přesně, takto tváří, proto nechápu proč je někdo zklamaný, když dostala přesně to, jak se kniha od začátku prezentovala. Nevím já osobně čtu to, na co mám chuť a kdy mám chuť, když chci romantiku je tahle kniha jako dělaná. Na začátku mě překvapilo náhlé úmrtí Gabriely, ale autorka to měla dobře vymyšlené. Líbilo se mi, že byl děj zasazen do Brazílie: portugalština, pomerančovníková farma, býčí rodeo, americký kovboj….vše mělo svoje kouzlo. Kniha byla sice sladká až z ní bolely zuby, ale proč ne? Jako oddechovka skvělý výběr.

pro ženy romantika

M. J. Summers (p)