Miluji tě k zbláznění přehled

Miluji tě k zbláznění
https://www.databazeknih.cz/img/books/31_/311024/bmid_miluji-te-k-zblazneni-7tj-311024.jpg 4 7 7

Láska nemá hranice; nezná zdrženlivost; její oči jsou jako hvězdy ... - Gilbert Parker Láska vám skutečně může dát pocit, jako byste byli v jiném světě. Tato nádherná kniha, plná starších i novějších romantických citátů, je ideální způsob, jak říct „Miluji tě“.

Literatura světová Poezie
Vydáno: , Omega

I love you to the moon and back , 2014

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Miluji tě k zbláznění. Přihlašte se a napište ho.

Knihotyna
05.03.2023 3 z 5

Poslední ze sbírky citátů a musím říci, že za mě nejslabší. Většinu citátů jsem znala, grafické zpracování se mi líbilo nejméně.
Téma lásky.
Neurazí, nenadchne.

andy_nejedla
02.06.2020 4 z 5

Roztomilá knížka zamilovaných citátů :)

Monni
01.07.2019 4 z 5

Hezká sbírka citátů, pár jsem si jich i označila. A i když nemám s čím srovnávat, byla to moje první taková kniha, tak musím říct, že to zase nebylo něco z čeho bych si sedla na zadek a určitě bych to nekoupila za plnou cenu, takže ještě štěstí, že jsem to u dobrovkého koupila jen za 29,- :D

Zatím zde není žádná související novinka.

K tomu, abys někoho miloval, dospěješ nikoliv tím, že najdeš dokonalou osobu, nýbrž tím, že nedokonalou osobu vidíš jako dokonalou. (Sam Keen)

Uchovej lásku ve svém srdci. Vědomí toho, že miluješ a že jsi milován, vnáší do života takové teplo a takové bohatství, které do něho nemůže vnést nic jiného. (Oscar Wilde)

Milující srdce stojí na počátku veškerého vědění. (Thomas Carlyle)

Více citátů z knihy najdete u autora.

Kniha Miluji tě k zbláznění v seznamech

2016  83%Miluji tě k zbláznění
2016  50%Jsi vzpruha mého života