Karty na stole

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Vtipně napsaný, laskavý detektivní příběh o hráčích bridže a temné minulosti začíná vraždou, která přináší úlevu. Oběti nám nemusí být líto – protože na každého „něco“ věděla, lidé se jejího vlivu obávali. A tak se nakonec kdosi odhodlal až ke krajnímu řešení… Ale jak mohl někdo drze a odvážně zabíjet, obklopen řadou svědků, uprostřed karetní hry, v přítomnosti policejního úředníka, a dokonce samého Hercula Poirota? Čtyři podezřelí mají opravdu vážné stíny ve své minulosti. Není proto jednoduché zjistit, kdo vraždil kdysi i nyní. Pátrání policejního úředníka, plukovníka tajné služby a spisovatelky detektivek se rozjíždějí všemi směry. Každý přispěje kouskem odhalení, teorií či podstatným faktem. Nakonec je to ovšem Hercule Poirot, kdo promyšleným postupem donutí vraha znovu ke hře a vyloží na stůl vítězné karty....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/367/karty-na-stole-R94-367.jpg 4.4382
Série

Policista Battle 3.

Žánr
Literatura světová, Detektivky, krimi, Romány
Vydáno, Knižní klub
Orig. název

Cards on the table, 1936

více informací...
Nahrávám...

Přidat zajímavost

Zajímavosti (2)

V knize se objevují čtyři postavy, které vyšetřují i samostatně. Hercule Poirot, plukovník Race (Muž v hnědém obleku, Cyankáli v šampaňském), Ariadne Oliverová (Plavý kůň) a inspektor Battle (Tajemství Chimneys, Záhada sedmi ciferníků, Vždyť je to hračka, Nultá hodina). (Sebasti)


Tato kniha je jedna z autorčiných oblíbených. Proto není divu, že se o ní mluví ve Vraždách podle abecedy nebo ve Smrti na Nilu. (Sebasti)