Bratříček

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Příběh s názvem Bratříček je koncipován jako vyprávění malého chlapce, který se musí vyrovnat s těžkými životními situacemi. Musí se postarat o svého mladšího bratra, který je velmi odlišný od ostatních dětí. Pod vlivem těchto událostí je nucen rychle dospět a jeho názory přestávají být dětsky naivní. Zjišťuje, že svět není přátelským místem plným her a fantazií, a proto se snaží svého sourozence především chránit. Otázkou však je, jestli volí správnou cestu....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/344049/bratricek-9yN-344049.jpg 4.515
Žánr
Thrillery, Psychologie a pedagogika, Rodina
Vydáno, Bratříček
více informací...
Nahrávám...

Přidat zajímavost

Zajímavosti (2)

Kniha Bratříček je koncipována jako vyprávění malého chlapce. Autor se snažil věk a chápání hlavního hrdiny odrazit tím, že první kapitoly napsal už v roce 2014. V letech 2015 a 2016 psal jiné své práce, snažil se tak vylepšit svůj styl psaní a ke konci roku 2016 se vrátil ke knize Bratříček, kterou dopsal. (MáraHnila)


Současně byly vydány dvě verze knihy. Tyto verze měly duplicitní obaly, dokonce i stejný počet stran. Lišily se pouze poslední kapitolou. Příběh skončí v každé verzi jinak. Tato originalita byla autorův záměr. (MáraHnila)

Štítky

česká literatura láska bratři sourozenci rodina

Autor a jeho další knihy

Marek Hnila
česká, 1995

Kniha Bratříček je v

Přečtených17x
Čtenářské výzvě3x
Doporučených4x
Knihotéce5x
Chystám se číst2x
Chci si koupit2x