Mezi dobrem a zlem

Koupit

Jak rozeznat dobro od zla?
Odpověď závisí na tom, v co věříme...
Jdeme dál a doufáme, že naše přesvědčení nás vedou správnou cestou...

https://www.databazeknih.cz/img/books/38_/381024/big_mezi-dobrem-a-zlem-3dC-381024.png 4.631

Kniha Mezi dobrem a zlem

IVANA0123
16.12.2021

Zajímavá knížka. Všechny povídky donutí člověka k přemýšlení a možná i něco začít dělat jinak. Víc se rozhlížet a víc vnímat svět kolem sebe. Nutí koukat pod povrch, protože nic není jen černé nebo bílé, a právě proto je občas tak těžké se rozhodnout, co je vlastně správné.... Některé pasáže mi přišly maličko krkolomné, ale vzhledem k obsahu to autorovi ráda odpustím a určitě si některou další jeho knihu přečtu. 4,5*
(12/21)

LuKon.
22.06.2021

Na tuto knihu jsem narazila jen díky čtenářské výzvě, o to větší je mé překvapení a nadšení, čtivé, napínavé, povídky ve mě zanechaly stopu. Pro mě autor zatím neznámý, ale určitě v nejbližší době sáhnu po další jeho knize.

Janek
20.05.2021

Marek Hnila má nepochybně talent a originální nápady.
S radostí bych uvítala delší román, v němž by toto vše mohl využít a řádně rozpracovat.

Warana
28.04.2021

Marek Hnila je nepopiratelně talent. To mu nemůže nikdo upřít. A byla by to navíc tak skvělá kniha - kdyby ovšem prošla poctivou redakční úpravou...

Pět hvězdiček tedy příště.

EvaEma
14.04.2021

Pár příběhů, které vás nutí přemýšlet. Neobvykle napsaná kniha, čte se rychle, má široké řádkování, pár stránek, nic těžkého... ale při čtení a pak po dočtení nevěříte, že lze tak silná témata vyjádřit tak stručnými příběhy. Neuvěřitelné. A já jdu teď aktivně naslouchat dětem :-)

Sonča2
14.09.2020

Všechny povídky nutí k zamyšlení, čtou se jedním dechem. Někdy bych se chtěla dozvědět víc, ale nechávám pět hvězdiček vzhledem k mladí autora a jeho rodišti.

terka2296
12.03.2020

Jak bizarní tak pravdivé.