ardetka22

Profil

Poslat zprávu

(žena) · Kraj Vysočina · statistiky

Aktivní: dnes v 08:29·poprvé 15.01.2016
Body:89·1 autorů·11 knih
Palce:14 za komentáře·3 ostatním

Právě čtené knihy 1

Ruka noci podaná – Základy rodinné a krizové připravenosti

Kdo jsem

Krásný den,<br />
ráda bych napsala pár slov k svému bazaru knih. Knihy jsou z nekuřácké domácnosti mé, mojí babičky a rodičů, většinou v pěkném stavu. Veškeré vady na knihách popisuji přímo u inzerátu, pokud máte zájem o dodatečné informace o knize, neváhejte se ptát. Ráda zjistím.<br />
Co se týče poštovného, je uvedeno u každé knihy podle její váhy a velikosti. Ceny za dopravu se opět zvedly, takže nyní za menší knihu účtuji 57 Kč, za větší 63 Kč. Pokud nemáte s poštou dobré zkušenosti, nebo Vám víc vyhovuje využít Zásilkovnu, mohu nabídnout i tuto možnost - za 65 Kč do pěti kil. Upozorňuji, že na dobírku neposílám, nemám s tím dobré zkušenosti. Vzhledem k počtu pozitivních komentářů si troufnu říct, že jsem důvěryhodný prodejce :)
Knihu se snažím vždy pečlivě zabalit, ale protože se snažím šetřit naši Zemi, balím do zbytkových obalů, které doma schovávám - může Vám tak kniha přijít ve staré krabici od kojeneckého mléka, v použité bublinkové obálce nebo zabalená do starého dárkového papíru. Balím tak, aby knihy nijak neutrpěly dopravou, tak se o ně nemusíte bát :)
Doufám, že budete s nákupem u mě spokojeni :)