Tato recenze byla smazána.

Smrt online

recenze

Jeden za druhým (2015) / Akinaz
Jeden za druhým

Další povedená kniha z pera Chrise Cartera. Tentokrát je vrah opravdu důmyslný a do hry na život a na smrt přizve i Roberta Huntera osobně. Na první pohled to všechno vypadá, jako opravdu zvrácený žert, ale jakmile se najde první oběť, všem dojde, že stojí před opravdu vynalézavým psychopatem.
Hunter a Garcia se zaplétají do smyčky, která se jich dotkne víc, než oba čekali.
Budou schopni pachatele dopadnout? Jak moc ovlivní vrah jejich osobní životy? Dokážou se smířit s nevyhnutelným?
Chris nám představuje příběh vraha, který se rozhodl zabíjet online... V dnešní době plné počítačové techniky, faxů, mobilů, soc. sítí se při čtení začnete sami za sebou otáčet.

Kniha se čte jedním dechem, je napínavá, chytrá a mazaná... Pan spisovatel mě pokaždé něčím překvapí, nebo vyšokuje. A jako empatická osoba, prožívám všechny ty útrapy nejen s detektivy, kteří blaží po tom dopadnout vraha, ale i s oběťmi, jejichž poslední minuty na tomto světě jsou opravdu děsivé.
Knihu rozhodně doporučuji.

PS: Pokud nemáte silné žaludky a bojíte se po tmě, čtěte za bílého dne a ne před spaním. Nebo jednoduše sáhněte po nějaké lovestory. Protože tenhle spisovatel vaše já, cítící se v bezpečí, rozloží na nanosekundy.