Něžné, ale silné karty!

recenze

Andělé drahých kamenů (2016) / RenataP
Andělé drahých kamenů

Chcete držet v rukou bohatství drahých kamenů? Jejich energii? Samozřejmě kameny jako takové jsou určitě nejlepší, ale tato sada karet v ničem nepokulhává. Jsou na ní zvolené úžasné barvy, uklidňující a rozvíjející moudrost a klid. Autorka Margaret Ann Lembová totiž moudro drahých kamenů a jejich energetické vyzařování spojila s energiemi andělů.
Tím vzniklo jedinečné dílo
Samozřejmě, drahé kameny se dají spojovat s čímkoliv ezoterickým. Od tarotových karet po numerologii, znamení zvěrokruhu, ba i planety, ale s anděly jde o jakési jemné až křehké propojení. A tak přesně působí každá karta.

Každá karta v balíčku představí jeden z drahých kamenů a výklad určité životní situace. Na druhé straně karty je pak andělská afirmace, která vám dodá sílu proměnit svůj život k lepšímu. Budete-li se k těmto kartám pravidelně obracet o radu, přivoláte k sobě moudrost a ochranu drahých kamenů a strážných andělů, tvrdí anotace na obálce knihy.

Lehké polechtání ezoterikou?

No ano… Andělé drahých kamenů patří mezi karty, které jsem si sama pro sebe zařadila k těm jemným. Které si uložím stranou a pouze o ně čas od času zavadím pohledem. Nedají se držet v ruce každý den, protože jejich jemnost mi nějak nekoresponduje s každodenním zemitým žitím. Na druhou stranu, když už je v rukou mám, jsou moudré, jsou jako lehké políbení andělem, který se vám snaží něco říct. Sdělit.

Znáte ty chvíle, kdy jste v životě na křižovatce a nevíte, kudy dál? Právě pro takové je určena tato sada. Čtyřicetčtyři kamenů je tu rozepsáno a darováno do rukou andělům, spojují se jejich podobné a velmi specifické síly a můžete si tak intuitivně vytvořit svou vlastní mapu pocitů a řešení, kterak z nich ven, nebo jak je použít pro svůj prospěch.

Tyto karty probouzejí v člověku jemné vnímání, které se může hodit ve chvíli, kdy tápete, kdy hledáte něco… něco… neidentifikovatelné něco, co vám dodá odvahu žít dál. I kdybyste si u nich jen uvědomili, že máte nějaké sny, které se třeba nyní nemohou z nějakého důvodu uskutečnit. Ale je dobré je neztrácet z dohledu.

Karty Margaret Ann Lembové vydalo Synergie Publishing SE, 2016, Renata Petříčková, www.ostrovknih.cz

Aracely
15.05.2016

Krásná recenze, kterou dokážu ocenit. Věřím tomu a ráda si to objednám :-)