Krev a med

recenze

Krev a med (2021) 1 z 5 / Adéla__
Krev a med

Tato kniha byla pro mě podprůměrná a rozhodně horší než 1. díl.

Mám pocit, jako kdyby se v celé knize nic nestalo. Děj se moc táhl a děly se v něm věci, které nakonec ani nebyly tolik podstatné. Celkově jsem se dost nudila při čtení.

Hlavní hrdinka Lou mi přestala být sympatická a upřímně jsem ji přestala chápat. Hlavním tématem této knihy byla magie a jaký má důsledek na lidi, kteří ji praktikují. Jenže se musím přiznat, že po dokončení knihy si nejsem jistá, co si z toho mám vzít. Je magie špatná? Není? Mám pocit, že i kniha samotná někdy nevěděla.

Reid mě nijak nepřesvědčil, abych si ho oblíbila, ani v této knize. I když musím přiznat, že měl ty lepší scény.

I přesto, že v prvním díle měl být vztah mezi Lou a Reidem to nejlepší, v této knize tento aspekt pokulhával. Jejich scény jsem si nijak neužila.

Další vedlejší postavy neměly tolik prostoru zářit. Většinou měly tak jednu věnovanou kapitolu a tím to končilo (Beau, Ansel..).

Finále bylo pro mě matoucí. Nebyl to uspokojující závěr (což pravděpodobně nemá ani být, jelikož to není poslední díl série) ale hlavně ani závěr, který by mě donutil se těšit na další knihu.

Celkově bych tuto knihu nedoporučila.