Kniha pro teenegery

recenze

Procitnutí (2011) 5 z 5 / Adelapikii
Procitnutí

Tato kniha se mi dostala do rukou náhodně. Když jsme si ve škole museli vybrat povinnou četbu. Tento dil jsem tedy přečetla už dávno a po par letech jsem se k němu vrátila s tím ze tenkrát jsem toho moc nepochytila, ale kniha mě celkem bavila. Jelikož jsem tenhle typ psaní knihy neznala bylo to pro mě něco nového. Musím říct, ze mě tenhle styl bavil. V příběhu se člověk neztrácí dokáže si představit v jakým časovým pásmu tak je a má v určitých věcech lepší představivost. Četla jsem jedním dechem a nemohla se odtrhnout. Kniha mě hodně chytila a nepustila. Než jsem začala číst první dil koupila jsem si ještě zbylé dva kdyby náhodu. Musím říct ze kdybych to neudělala byla bych na sebe naštvaná, že musím cekat než seženu pokračování. Sice má kniha hodně dobré zakončení kdy vlastně hlavní postava ukončila jednu část svého života a muže se naplno věnovat tě druhé a zjišťovat více o svém lovení snů. Je pro ni těžké se vyrovnat s tímto darem a ještě s nim neumí poradně pracovat. Určitě napisu recenzi i ke zbylým dvou dílům, dokud si vše ještě pamatuji. Můj celkový dojem byl hodně dobrý. Jak jsem psala kniha je spis určena pro teen věkovou kategorii a starší generace nejspíš bavit nebude. Já jsem s knihou neměla žádný sebemenší problém a byla jsem napnuta od začátku až do konce. Určitě můžu doporučit dívkám 15+ :)