Osudové rozhodnutí

recenze

Osudové rozhodnutí (2012) 5 z 5 / Adelapikii
Osudové rozhodnutí

Jelikož jsem věděla, ze už je tohle poslední závěrečný dil teto trilogie, tak jsem se hrozně těšila na toto zakončení. Byla jsem hrozně překvapena z nové postavy i ze starých známých. Musím říct ač mě celá trilogie hrozně bavila a četla jsem jedním dechem tenhle konec pro mě byl takovej víc klidnější oddechovej. Sice jsem pořad byla každou stránkou zvědavá jak tohle skončí a zase se ve mě houpalo strašně moc emocí, ale už to nebylo takové jako třeba a u prvních dvou. Měla jsem strach ze toto skončí smutně a vše se rozpadne. Hodně mě překvapil konec a byla jsem strašně rada za to jak to vše dopadlo. Osudové rozhodnutí je hodně pěkně zakončení a i když bych si přála ještě alespoň třeba jeden menší poznatek s budoucnosti, ale tak samozřejmě na tam nutně být nemusí je to jen můj osobní názor ze by se mi tam hodil. Jestli nakonec si to Jenie s dětmi rozmyslela a nebo ne.

Určitě tuto sérii muzu doporučit člověku co má rad takový styl psaní a taky co miluje tento žánr, ale podle mě by si to mohl přečíst i člověk co má rad detektivky. Rozhodně vyzkouším i par dalších knih od autorky. Lovkyně snu byla pro mě takový skvělý zážitek a rozhodně se k této sérii třeba za par let znovu vrátím. Moje osudové rozhodnutí bylo nechat nebo poslat dal. Určitě si knihy nechám a třeba se k nim za par let zas vrátím :)