My Proti Vám

recenze

My proti vám (2018) / Adelapikii
My Proti Vám
Tak tato kniha mě dostala do kolen. Jelikož se jedna o druhy dil knihy o Medvedine, která mě velmi bavila, tak moje očekávání bylo nadějné. Musím říct ze jsem se do těchto knih zamilovala. Styl psaní je podán tak aby to v člověku hodně zanechalo. Je to proste kniha o tvrdým životě v jednom smyšleným městečku plného hokeje. Jelikož mam hokej jako sport rada, tak jsem věděla ze nebudu mít s hokejovou tematikou problém. Hlavní postavy mi byli velmi sympaticky a musím říct, ze jsem si hrozně oblíbila postavu Benjiho. Přesně jak je popsán je to zvláštní skvělej člověk(postava) kterého jsem si hrozně oblíbila.
Nikdy se mi nestalo ze bych se při čtení nějaké knihy rozbrecela. Brecela jsem smutkem, ale i dojetim. Kniha v člověku hodně zanechá. Pocit toho jak je život hrozně krutej a někdy nám muže hodit dost veliký klacky pod nohy, ale jsou tam i ty hezky super stránky, které mě hrozně uklidnili a dali mi takovej ten příjemnej pocit.
Sice jsem ze začátku měla hrozně problém se začínat do příběhu a byl pro mě začátek velmi nudný tak jakmile jsem dostala do takového většího rozuzleni nemohla jsem přestat a musela jsem číst až dokonce. Kniha stejně jako medvědin me hodně v půlce příběhu úplně praštila a byla jsem hodně překvapena s tím jak se příběh vyvíjel. Měla jsem úplně sami pocit jako u prvního dílu, kdy jsem taky ze začátku čekala pohodovej příběh a najednou jsem dostala obrovskou facku a byla překvapena s tolika zvratu a všeho možného. Původně jsem si první dil pořídila ze zvědavosti a po přečtení prvního a zjištění ze je i druhy dil jsem si ho proste pořídit musela. První dil jsem měla za par dni přečteny ackoli ve me taky zanechal hodně a hrozně jsem se do knihy zamilovala. Opravdu musím říct ze tuto knihu společně s prvním dílem MEDVĚDÍN doporučuji.

Komentáře (0)

kniha My proti vám recenze