Jsou moment, nebo navždycky?

recenze

Jsme nevyhnutelní (2023) 5 z 5 / _ctenar_adam_
Jsme nevyhnutelní

Jaký romantický film, kniha nebo série vás prostě vždycky zahřeje u srdíčka?

Pro mě to jsou stoprocentně knížky od Oly @nofreeusernames No a dneska to je recenze na nejnovější díl z volné navazující série: JSME NEVYHNUTELNÍ
Eknihu jsem dostal v rámci #spolupráce s @humbook #humbookblogeri @humbook_blogeri
Moc dekuju za to, ze jsem si mohl knížku přečíst před samotným vydáním!

Příběh začíná v místě, kdy kapela 4Rhytmn ztratila zpěvačku a vypisují konkurz na novou. Mezi členy kapely patří její zakladatel Shane, Josh a Travis, kterého známe jako neúspěšného hledače své lásky a kamaráda Mei (hlavní hrdinka z Navždycky). Na konkurz se čirou náhodou díky kamosce Izzy dostane i Harper - bývalá přítelkyně Travise. Oba jsou překvapení, protože jejich rozchod nebyl úplně procházka růžovým sadem, a rozhodnou se začít od začátku

No začal bych tím jak Ola píše, protože to je fakt super! Čte se to svižně, je to vtipný, používá skvělý popkulturní narážky a všechno je doplněno barevnými chaty s obrázky a stories. Celá knížka je strašně dobře propracovaná jak po vizuální stránce, tak po vnitřní
Postavy mi sedly strašně moc! Tři roky jsme všichni čekali, až Ola věnuje knihu Travisovi a jeho spřízněné duši a ten čas konečně nastal! Travise známe už ze všech předchozích knih, takže jsem trosku věděl, co od neho očekávat, ale stejně mě bavil! Jeho vtípky, flirtování se všemi, hlášky a všechno možný, co si predstavite. Plus jeho hudební vkus, ten je SUPER! No a Harper je taky suprová postava! Její sarkasmus, pošťuchování s ostatními, proste pecka! Navíc sbírá funko (jako Ola) Objevují se zde i postavy z předchozích knížek - Mei, Ava, Charlee, Chris, Ale i postavy nové jako Josh, Shane, Izzy všechny jsou proste strašně skvělý!
Pro mě to byl nejlepší díl z celé série a hrozně moc mě bavil! (což je dost očividný z cely recenze)

Tahle série je pro mě srdcovka. Podzim 2020 - vyšel první dil a já extrémně nadsenej! Jaro 2021 - vyšlo Minuji Te. Já vím. a já strašně spokojenej. Jaro 2022 - vyšly Letní Noci a já unešenej. No a nakonec Jaro 2023 vyšlo Jsme Nevyhnutelní a já extrémně překvapenej a vděčnej
Děkuji Oli za celou sérii Chci viiiic!

Jasných 5/5