Jasné a stručné. Až příliš na andělské karty?

recenze

Andělské rady (2016) / RenataP (123 views)
Jasné a stručné. Až příliš na andělské karty?
Karty mne překvapily tím, že na to, že jsou andělské, jsou opravdu, jak to tak říct, často ostré jak nabroušený nůž: Se vším hned hotové?
Ale to se mi vůbec nelíbí!!! Nemám ráda tak jasná a stručná NE a s kartou, která toto v této sadě zcela jednoznačně říká, se mi nechtělo ani za mák kamarádit.

Ale potom jsem k nim začala hledat cestu...
Čas ale způsobil, že i ona \\\"ne\\\" jsem začala chápat jinak a že jsou někdy tím nejlepším vedením, které můžete mít. K těmto výkladům určitě doporučuji dovýklady jinými kartami a hledání oněch PROČ ne...

Lépe osvětlit situaci.

Snad vrcholné dílo D. Virtue?
Nevím, ale určitě bych si je v celé její tvorbě dala někam hodně vysoko. Jsou v každém případě krásné a zdobné. Tyhle Andělské rady od Doreen Virtue jsou jedněmi z těch inspiračních, přitom však velmi důrazných karet. Osobně sice preferuji spojení tarotu a andělů a andělské taroty od této autorky považuji za velmi pěkné a nutící člověka přemýšlet různými směry, ale tyto vyloženě andělské a lehinké karty jsou prostě jiné.

Příručka jen doladí hezká slova...
Něco se dozvíte už ze samotných karet, ale určitě rádi sáhněte po minipříručce. S těmito krásnými kartami, které pohladí i oko, se můžete mazlit dlouho. Ač jejich poselství jsou jasná a stručná, tak ve chvíli, kdy s nimi začnete vykládat, se jejich energie doslova rozvine jako růže. Překvapily mne najednou obrovským množství jemných informací kolem.

Komentáře (0)

kniha Andělské rady recenze