recenze

Hypotéza lásky (2023) 5 z 5 / Kiwi92

Hypotéza lásky

Jednoduchá romantika z vedeckého prostredia, pretkaná sexom, vášňou, túžbou, intrikami, klamstvom, hrou a...nakoniec koncom "žili šťastne až naveky" , ako to tak býva.

Olive je mladá doktorantka na Stanforde, ktorá sa venuje predovšetkým výskumu rakoviny slinivky. Na romantické vzťahy moc neverí, ani na ne nemá čas. Ale keď sa jej bývalý priateľ Jeremy a jej najlepšia priateľka Anh do seba zakukajú, snaží sa ich presvedčiť, že je s ich randením v pohode.

A tam sa to celé nejak zvrtne. Pobozká totiž prvého muža, na ktorého narazí, len aby presvedčila svoju priateľku, že ona už s niekým randí, tak ona môže tiez.

A nie je to nikto iný, ako profesor Adam Carlsen, mladý, krásny, sexi uznávaný profesor, ktorý má povesť hnusného, nepríjemného, drsného a neprístupného školiteľa, ktorý každého v jeho chybách poriadne vymácha.

Bude tento bozk najväčšou chybou Oliviinho života alebo sa tým spustí lavína rôznych trápnych situácii a katastrof??? Či sa začne zaujímavé a neskutočné dobrodružstvo, ktoré prinesie oveľa viac???

Bolo to naozaj skvelé čítanie, pri ktorom sa jednoducho nenudíte. Bolo to chytré, vtipné a od prvej stránky tak úžasne pútavé, že vás to vcucne a nepustí.

Adam je presne ten typ postavy, ktorú chcete a potrebujete. Je to vysoký, tmavovlasý fešák, mužný, múdry, svalnatý, svojim spôsobom krásny, tajomný a nedostupný. To dostane každú ženu...ja som jednoznačne podľahla a zamilovala sa.

Myslím, že táto knižka jednoznačne stojí za prečítanie, takže ženy, do toho!!! (samozrejme aj chlapi, ale hlavne ženy, pustite sa do čítania, stojí to za to).

Je to krásná romantická oddychová knižka, a aj keď vlastne viete, ako to celé dopadne, musíte čítať ďalej, pretože chcete poznať všetky detaily, ako sa to stane.