Hurá na ľad

recenze

Na ledě (2024) 2 z 5 / Kiwi92
Na ledě

Úprimne musím na začiatok povedať, že som čakala úplne iný príbeh. Nebolo to zlé, bavila som sa a užívala si to, ale asi som čakala niečo iné a možno trochu viac.

Sledujeme vzťah ambicióznej krasokorčuliarky Anastasie a navonok drsného hokejistu Natea. Najprv sa samozrejme neznášali, potom sa postupne začali spoznávať, až to prešlo v lásku. Také klasické “najprv nie nie nie a potom áno áno áno. Ich životy spojí náhoda, ale zažijú spolu toho toľko, že

Úprimne, nenávidím Anastasiu, chovala sa prakticky po celý čas ako malé decko, ktoré nevie, čo chce, nevie, čo si má myslieť a komu veriť a mení svoj názor z hodiny na hodinu. Väčšinu knihy ma dokonale teda vytáčala. Ale mala aj svoje svetlé chvíľky, kedy som si povedala “a konečne “ a.za chvíľu to bolo zase v prde**

Čo sa týka Nateado toho sa jednoducho nejde nezamilovať. Je to dokonalý roztomilý a úžasný chlap, ktorý sa schováva za obrovským telom hokejistu. Ale inak je totálne ňuňu a ja ho jednoducho milujem... a presne tak aj jeho spoluhráčov.. Všetci tu dostali dostatočný priestor ako vedľajšie postavy a verím, že by ste si ich tiež zamilovali.

Ale čo musím jednoznačne vyzdvihnúť je to, ako sa autorke podarilo vytvoriť jednu z najhorších postáv, akú som kedy zažila! Ide o Anastasiinho korčuliarskeho partnera, Aarona. Budete ho nenávidieť od začiatku do konca, to vám garantujem, ale vaša nenávisť sa bude počas knihy stupňovať. A práve preto si myslím, že je t ubo dokonalá záporná postava v knihe, mala som chuť ho zabiť! Perfektné!

Čo sa týka samotnej knižky, pripravte sa na veľa, veľa, naozaj veľa dráždivého, vášnivého a detailného se*u. Dúfala som, že knižka bude viac zameraná na krasokorčuľovanie a hokej, ale viac sa teda venovala hlavne vzťahom medzi postavami, riešeniu konfliktov a hlavne súkromnému životu Anastasie a Natea.

Takžeak hľadáte romantickú oddychovku, pri ktorej sa dobre zasmejete, dosť rozčúlite, budete sa často červenať a miestami budete mať chuť niekoho zabiť, táto knižka má všetko, čo hľadáte.

Tak hurá na ľad!!!