Hope, hledá hope...

recenze

Bez naděje (2014) 5 z 5 / ciniminisek
Bez naděje

Obálka: Obálka je krásná, dojemná a po přečtení, na ni koukáte už z jiného pohledu, protože víte, co vše za tím stojí. Jedna z mála našich obálek, která je lepší než originál.

Hlavní postava: Sky, sedmnáctiletá holka, která toho má dost za sebou. Povahově se mi líbila. Je rozumná, vtipná a pořád nad věcí. Pěkně batůžek na obě ramena...
Negativa: Ty jsem viděla, bohužel ke konci knihy. Až moc velká romance a stále se opakující scény i slovíčka. Celkově proti celému ději to je nic, ale přesto to tam je.

Pozitiva: Tak tady je to jednoduché... Holder. Od první chvíle příjemný kluk - ochranitelský, nebojí se otevřít svým citům, vtipný a krásný. ÁÁÁch

Celkové shrnutí: Celý příběh se mi líbil. Lehce předvídatelné, ale na kráse příběhu tomu neubralo. Musím podotknout, že to je jedna z mála knih, kde jsem udělala och - v překladu - do háje! Celou dobu si myslíte, že víte kde, co a jak a najednou máte pusu dokořán a kýváte hlavou do stran.
Další postavy velmi chválím. Vtipem nikdy nic nezkazíte a spisovatelka to moc dobře věděla. Po emoční stránce to byl příběh dokonalý. Prvními kapitolami, mě provázel smích, nadále očekávání ze vztahu a lehké šimrání v podbřišku, když k tomu došlo. Smutek, ten se také objevil - na slzy to ale nebylo. Do děje bylo zakomponováno pro nás všechny, jedno citlivé téma. Po dočtení jsem nevěděla, co přesně budu o této knize psát. Trvalo mi celý den, nějaké myšlenky v sobě probudit. Prostě a jednoduše, tato kniha si pozornost zaslouží. Při čtení jsem se cítila, jak na kolotoči. Vím, že když za pár let uvidím tuto obálku, ihned se mi vybaví celý příběh a přesně tak to má být.