Hodnocení 9/10

recenze

Hlasy v bouři (2021) 4 z 5 / Sisi010
Hlasy v bouři

Mladá Clare se vydává za svou sestrou Beth a po cestě vyzvednout
svou tetu Marnie.
Clare na cestě zaskočí sněhová vánice a Beth ji po cetě telefonem varuje, aby se vrátila, signál se vytratí a Beth se ocitne v lese..dále si nic nepamatuje.
Náhle se probudí a ocitne se v cizí posteli ve velkém honosném sídle...tam na ni už čeká pohledný Dorran. Doran se o Clare krásně stará, kniha popisuje jejich sblížení, trocha romantiky
Clare v domě vidí něco..něco, co by tam být a chodit nemělo. Dorran jí nevěří..však v domě jsou jen oni dva, celá rodina i se služebnictvem odjela na zimní období pryč. Clare si začíná vzpomínat...viděla v lese auto, hračky, mihající se něco...co to bylo?
Venku vládne sníh a mráz, Dorran se tedy musí o Clare postarat, dokonce mají i zimní zahradu, kde si musí vypěstovat zásoby, aby přežili. Postupem událostí i Dorran zjistí, že opravdu se děje něco
zvláštního... kdo jsou ony hladové bytosti???
Kniha má hororový spád, plný napětí. Zjistí Clare a Dorran co se děje? Abych vám to neprozradila, doporučuji knihu přečíst.
Zařadila bych ji mezi doposud nejlepší její knihu a jelikož kniha má otevřený konec, těším se na další díl .