Excelují obrázky

recenze

Andělské vykládací karty (2018) / RenataP
Andělské vykládací karty

Obrázky byly tím, co mne na kartách zaujalo jako první a je skoro škoda, že obrázek na titulní straně je takový moc andělský a zavádějící a asi ne zrovna z nejlepších - rozhodně jich najdete uvnitř mnohem více krásnějších, jímavějších a realističtějších. Je to krásná přehlídka fantazijních výjevů, různých symbolik, archetypů a rituálních okamžiků, ve kterých máte chuť podle nálady na chvíli zůstat.
Zůstat a pořádně se nadechnout. Zhluboka.

Měla jsem často pocit, že to jsou karty, u kterých potřebuejte poměrně dost času, aby k vám vypověděly všechno, co skrývají. Podléhala jsem zbrklosti a brala v potaz první informaci, kterou jsem od nich dostala.. ony i ty texty jsou tak přesné a jasně mířené, že nemůžete jinak!
A nikdy se nespletly...
Ale vyplatilo se chvíli POČKAT.

Chvíli počkat, nechat vstřebat tu první zcela jasnou informaci a vytrvat v tichém rozpoložení, kdy začne promlouvat i obrázek, informace mezi řádky a intuice. Tohle, co se skrývalo pod slupkou, mi přišlo snad ještě úžasnější než to bum bác vykládání, které přišlo v první chvíli.
Někdy potřebujete informaci rychle -a pak i rychle přijde.
Někdy si potřebujete posedět - a i to umožňují tyhle karty od Debbie Malone, výtečně.
Renata Petříčková