Ďalšia skvelá kniha od Colleen...

recenze

Možná jednou (2017) 4 z 5 / Natal10
Možná jednou

Každá kniha od Colleen má v sebe taký príbeh, ktorý vás dokáže chytiť za srdce a na konci nevetie či vám ho rozdrtí alebo naplní šťastím. Ako sa to stalo v tejto knihe vám nepoviem. Ale Colleen spraví čo je správne.

Príbeh je zas originálny a doplnení o vážnu tému. Musím povedať, že sa udiali veci, ktoré som nepredpokladala a nevedela som či si autorka z nás nerobí srandu. No musím povedať, že to napísala dosť zaujímavo.

Hlavný hrdinovia mi sadli. Aj keď miestami mi vadili rozhodnutiami a správaním. Ridge bol veľmi zaujímavý hlavný hrdina. Akože byť v jeho situácii by som nechcela a fakt má dostal aj tým čo robil aj keď nie zo všetkým som súhlasila.
Hlavná hrdinka mi niekedy prišla miestami moc usmrkaná, ale zas ju nemôžeme súdiť. Predsa srdce sa rado s nami zahráva.

V knihe som sa ešte nestretla s tým žeby mal niekto z hlavných hrdinov hendikep, čo bola pre mňa príjemná zmena. Veľmi sa mi teda páčilo ako spolu vlastne tu danú situáciu vyriešili. A to ako skladali spolu piesne...to má dostalo na plnej čiare. Wau. Tie momenty sa mi zaryli do srdca. A keď si ich vlastne aj môžete pustiť, tak je to silný moment.

Páčilo sa mi veľa veci v nej. To ako bola pútavá, silná, dych berúca, originálna a najlepšie na tom je, že tie pocity som prežívala s nimi. Ich smútok, strach, city, emócie, smiech skratka všetko. Ale niečo mi v nej aj chýbalo a preto jej dávam 4/5 ale to neznamená, že vám ju neodporúčam práve naopak. V tejto knihe sa môže veľa ľudí nájsť. Nehovorme si, že nie. Odporúčam vám si ju prečítať.