Bez lásky

recenze

Bez lásky (2022) 2 z 5 / book_princess
Bez lásky

Poté co srdcerváči obletěli celý internet, tak proč nezkusit od autorky i něco jiného než komiksy, které vychvalují snad úplně všichni. Myslím si tedy, že samotnou autorku není třeba představovat.
Mě tato kniha zas až tolik neuchvátila. Najdeme zde dobrou zápletku a děj, přesto se mi někdy vůbec nechtělo do čtení. Když jsem se k tomu konečně donutila, tak jsem se to snažila co nejrychleji přečíst. To šlo docela dobře, kniha má krátké kapitoly. Probírají se v ní témata, na které jen tak v jiných knihách nenarazíte. Já osobně jsem o tom ještě nikdy v Můžete se dozvědět i nové a užitečné informace. Přišlo mi, že některé postavy tam byly vložené pouze z důvodu objasnit určité pojmy. Kniha není pouze o lásce. Určitě se zde láska vyskytuje, ale ne v takové míře jako v jiných romantických knihách. Jde také hlavně o sílu přátelství. Je to zde moc hezky napsané. Vesměs kniha není obsahově špatná. Prostředí vysoké školy, snaha najít a poznat sám sebe, přátelství, trochu Shakespeara... Třeba právě vám se bude líbit. Za mě ji však všema deseti doporučit nemohu.

Knihu mám v rámci #spoluprace s @humbook @humbookblogeri
Moc děkuju za zaslání.