Po delší době knižní zklamání

recenze

Medovník s pepřem (2022) 1 z 5 / book_princess
Medovník s pepřem

Bohužel, už dlouho se mi nestalo, že bych se do čtení musela nutit. Čtení nebylo náročné, ale tím, že mě to zas až tolik nezaujalo, tak se to celé táhlo. Kolikrát jsem se při čtení nudila a už jsem chtěla být v jiné části příběhu, nejlépe na úplném konci. Celkově z knihy mám zvláštní pocit. Po dočtení jsem se snažila najít i něco, co mě zaujalo, nějaké ty plusy, ale těch moc nebylo. Anotace zněla skvěle, stejně tak vypadá i obálka, ale tím to asi končí. Začnu kapitolami. Ty byly krátké, což je takové malé plus. Ale během čtení přeskakujeme v čase. Každá kapitola se odehrává trochu jindy. Nejdřív jsem byla zmatená, není zde označen časový posun, pak jsem si nějak zvykla. Hlavní postavy se zdály být nevyspělé a naivní. Stále se tam opakovalo to stejné. Přesto děj zde pořádně nebyl. Zmatek jsem měla ve vedlejších postavách. Tolik jmen, zbytečné. Když už jsem se blížila ke konci, tak jsem čekala něco, díky čemu se můj názor na tuto knihu změní. Ale bohužel, konec mě zklamal a zmátl snad ještě víc. Nějakou tu hvězdičku jsem dala za občasné povedené hlášky a obálku. Za mě vám tuto knihu nemohu doporučit.
1,5/5⭐️
……..……..
Za zaslání knihy děkuji @humbook (#spoluprace #humbookblogeri)