Andělská pohlazení a klíče k všednímu dnu

recenze

Andělské klíče (2009) / RenataP
Andělské klíče

Měla jsem z kartiček dvojí pocit. První je hladivý, takový, který odemyká klíčem něco ve vás a nechá vás se usmát i ve dni, ve kterém se cítíte šedivě a smutně.
A druhý pocit byl o vtipné asociaci na téma \"je to klíček, který klíčí\". Když jsem se po tom prvotním úsměvu, protože tyhle karty se vždycky trefí do černého, podívala sama do sebe, zjistila jsem, že mám pocit, jako kdyby něco vyklíčilo.

No a potom je ale důležité tohle nenechat zanést všedními zážitky, smutkem a běžnými starostmi a tak trochu si to všechno hýčkat.

Velmi se mi kartičky osvědčily při denních výkladech, pro výklady, ve kterých je třeba se jen tak potěšit a nasměrovat, nebo si ujasnit svůj postoj v nějaké záležitosti. Skvělé jsou pro dovýklady tarotových výkladů, kde jsou pomyslnou šlehačkou na dortíku.
A víte co? Vždycky sedí!
Do těch velkých výkladů vždycky přinesou doslova pokličku na hrnec. Neuvěřitelné.

Karty mi přišly, že hezky navazují, ač na první pohled si člověk řekne – jaký zázrak dokáže pár slov na kartičce… ale ono ano. Jsou takové celkem v souladu a jako kdyby jedno sdělení podporovalo to druhé.

Andělské klíče Andělské klíče Silke Bader

Vaši andělé vám prostřednictvím těchto karet přinášejí poselství, která doširoka otevřou vaše srdce. Soubor 54 karet na každý den. více