Zrádci krve přehled

Zrádci krve
https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/536262/bmid_zradci-krve-6618ff522f407.jpg 5 466 466

Ranhojička série

< 3. díl

Kiva si myslela, že ví, co chce – pomstu. Ale pocity se mění, lidé se mění všechno se změnilo. Po tom, co se stalo v paláci, zoufale touží zjistit, zda jsou její přátelé a bratr v bezpečí. Mohou jí vůbec ještě někdy odpustit? V sázce je ale víc než její zlomené srdce, protože království jsou na pokraji války. Nový začátek přinese nebezpečnou výpravu, která donutí zapřisáhlé nepřátele spojit síly, aby zachránili nejen Evalon, ale celý Wenderall. Kiva už nemůže jen přežívat. Musí bojovat za to, v co věří.... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: ekniha , Fragment (ČR)

The Blood Traitor , 2022

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zrádci krve. Přihlašte se a napište ho.

anonym02
17.06.2024 4 z 5

Abych byla upřímná, musím říct, že celý příběh je sepsán opravdu čtivě, má zajímavou myšlenku, skvělou (avšak už docela ohranou) dějovou linii a všechny tři knihy se četly jedním dechem.
Tenhle díl mě bavil ze všech nejvíc. Konečně se všechno rozuzlilo a každý dostal, co zasloužil.
Co mi ovšem úplně nebylo po chuti, byla jednoduchost hlavních postav. Se srovnáním s jinými knihami, byly postavy předvídatelné a předem bylo jasné, jak se kdo zachová - tudíž žádná překvapení nečekejte.
Ale jinak jsem knihy opravdu četla jedním dechem a svět, který autorka vytvořila, mě neskutečně bavil.

MollyCornelia
10.06.2024 5 z 5

4,5*/5*
Velmi povedené zakončení série Ranhojička.
V tomto díle se autorka věnuje hlavně dobrodružství a worldbuildingu, konečně nám ukazuje kus Wenderallu. Nechyběla ani akce a nějaký ten zvrat. Řada postav vypráví své příběhy a odkrývá se minulost některých království.
S romantickou linkou jsem měla trochu problém, protože postavy spolu málo komunikovaly a vznikla zbytečně řada konfliktů.
S úplným závěrem jsem spokojená, vše se hezky uzavřelo.
Určitě doporučuji, trilogie je moc fajn a jistě potěší všechny náctileté i dospělé milovníky ya fantasy :).

Jaehyun
01.06.2024 4 z 5

Nejvíc se mi líbil asi začátek a závěr knihy, prostředek mi přišel trochu zdlouhavý a už se mi nečetl tak dobře jako zbytek knihy. Caldon byl od druhého dílu strašně fajn postava a jinak tomu nebylo ani v tomto. Rychle jsem si ho oblíbila a stejně tak Crestu. Co mi trochu vadilo, bylo to Kivino věčné vzdychání a trhání sebou a ucukávání... + to, že nebyla schopná s Jarenem pořádně komunikovat a trvalo strašně dlouho, než si všechno vyříkali.

Celkově se mi ale série líbila, jen počítejte s tím, že některé pasáže jsou dost natažené, z druhého dílu budete frustrovaní a u třetího to bude takové že ok.

50 nejčtenějších knih letošních prázdnin

01.09.2023

Zrádci krve, Věž a další knižní novinky (22. týden)

28.05.2023

Dokud nepokoříš svou minulost, nikdy se nebudeš moct pohnout kupředu.

Všichni si zaslouží někoho, do se za ně bude rvát, dokonce - a hlavně - když se za sebe nemůžou rvát sami.

Kniha Zrádci krve v seznamech

v Právě čtených6x