Vlak z Paddingtonu přehled

Vlak z Paddingtonu https://www.databazeknih.cz/img/books/53_/531569/bmid_vlak-z-paddingtonu-65c2563d39cf0.jpg 4 607 607

Slečna Marplová série

Slečna Marplová, dáma z anglické vesnice, tentokrát řeší záhadu zločinu zahlédnutého v kupé jedoucího vlaku. Její mladá pomocnice Lucy pronikne do ponurého měšťanského domu, aby hledala ukrytou mrtvolu. Dívka slečnu Marplovou průběžně informuje o svých objevech a ta už na pachatele obratně nachystá past. Za bezbranným zjevem staré dámy se i v tomto případu projeví vynikající dedukční schopnosti a znalost lidských povah.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: audiokniha , Voxi

4.50 from Paddington , 1957

Interpreti: Jitka Ježková , Růžena Merunková

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Vlak z Paddingtonu. Přihlašte se a napište ho.

morienhithwen
19.04.2024 4 z 5

Jsem si vědoma, že se vůči knížce dopouštím mírného faulu, když ji srovnávám s filmovým zpracováním s Geraldine McEwan, ale já si nemůžu pomoct. Protože jsem film znala dřív než knihu, tak jsem si při četbě neustále říkala "a tohle ve filmu vyřešili líp, a tohle ve filmu dávalo větší smysl, a touhle postavou navíc je film hned zábavnější" a podobně. Samozřejmě by filmaři bez Agathina solidního základu neměli na čem stavět, ale už je to tak, že jsem si tím pocitem četbu trochu zkazila, respektive neužila tak, jak by to nejspíš šlo.

thekath
09.04.2024 4 z 5

Moje úplně první Agatha Christie (když nepočítám seriál v tv s Herculem Poirotem nebo slečnou Marplovou, který miluju). Moc se mi to líbilo. Podezírala jsem tak nějak všechny. Krásně propletené, akorát na konci se z mého pohledu nekonalo žádné mega překvapení. Doporučuji.

petunkav
17.01.2024 5 z 5

Tohle je klasika, po které když sáhnu, je jasné, že chybu neudělám.
Tentokrát plnila funkci "pohlazení" po předchozí ne moc dobré knize, kterou jsem četla.
Krásně propletená.....

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Vlak z Paddingtonu v seznamech

v Právě čtených6x